Na targi po mieszkanie

Dla poszukujących mieszkania najbliższy weekend będzie świetną okazją by sprawdzić co buduje się w Poznaniu i okolicach. 21 i 22 września w hali nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów.  To idealne miejsce na znalezienie wymarzonego „M”.

 

 

 

Poznański rynek nieruchomości jest w rozkwicie. Według firmy doradczej REAS kwartalna sprzedaż osiągnęła tu poziom ponad 1700 lokali, co oznacza najlepszy wynik w historii stolicy Wielkopolski. Targi to świetna okazja by zapoznać się z ofertą ponad 150 wystawców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Targowe atrakcje

Podczas jesiennej edycji targów w hali  MTP będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą wielkopolskiego rynku mieszkań i domów. Swoje propozycje przygotowali najważniejsi i najwięksi deweloperzy. Odwiedzający targi  mogą liczyć zarówno na promocyjne oferty jak i premierowe inwestycje. Dodatkowo na stoiskach banków i doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać się z ofertami kredytów hipotecznych. Impreza Nowego Adresu to nie tylko targi ale i bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można szczegółowo zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna przy zakupie mieszkania w kredycie hipotecznym. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni z Polskiego Związku Firm Deweloperskich i specjaliści od inwestowania w nieruchomości. Podczas targów będzie można także skorzystać z bogatego programu bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych targowych gości, którzy miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw pod okiem doświadczonych animatorów.

Co przygotowali deweloperzy?

Dla łowców targowych okazji ciekawą propozycję przygotowała firma Monday Development – Klienci poszukujący mieszkań, które niebawem będą gotowe do obioru, powinni zapoznać się z ofertą osiedla Nowych Kosmonautów. Klucze do pierwszych mieszkań w tej inwestycji przekażemy już pod koniec tego roku. Dodatkowo targowi goście, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na akt notarialny umowy deweloperskiej za jedyną złotówkę. – mówi Iwona Chmielewska Wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Monday Development.

–  Chętnych do zamieszkania na Jeżycach z pewnością zainteresuje zapowiedź naszej nowej inwestycji, która zrealizowana zostanie na terenie po byłych zakładach Wiepofamy. To projekt, który odmieni tą część miasta – dodaje. Jak podkreśla deweloper jego przedsięwzięcie przyczyni się do rozwoju dzielnicy. Obejmie bowiem nie tylko stworzenie osiedla mieszkalnego, ale także towarzyszącej mu nowej infrastruktury m.in. drogowej, zieleni, miejsc handlowo-usługowych czy służących do wypoczynku. Nie obędzie się też bez premier. Na targach swoją najnowszą inwestycję zaprezentuje firma VIRKE, która realizuje kolejny projekt na Wildzie.

Nowa inwestycja powstaje przy ulicy 28 Czerwca 1956r. pod numerem 176, nieopodal skrzyżowania z ulicą Hetmańską. To nowoczesny, kameralny projekt z 67 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 76 mkw. Miejski charakter budynku podkreślają jego okazałe przeszklenia, a wewnętrzy dziedziniec stworzy zieloną enklawę w centrum miasta. We frontowej części budynku powstaną dwa lokale usługowe, przez co całość harmonijnie dopełni pierzeję ul.  28 Czerwca 1956r.  Inwestycja zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku. – mówi Agata Kaczmarek z firmy VIRKE. – Warto też zaznaczyć, że na poziomie 0 oraz -1 budynku, powstanie hala garażowa, a teren inwestycji będzie zamknięty i monitorowany – dodaje. Już dziś deweloper zaprasza do biura sprzedaży przy ul. Przemysłowej 33/115 na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 28 września w godz. 10 – 15.

Warto dodać, że organizator przygotował specjalne udogodnienie dla Rodzin w postaci rodzinnego biletu w niższej cenie. Pawilon targowy można odwiedzać w sobotę od godz. 10 do 17 i w niedzielę od godz. 10 do 16.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności