Na wysokich obrotach … Przyjdź na wyjątkowe szkolenie!


Redakcja magazynu Law Business Quality zaprasza na wyjątkowe szkolenie pt. „Na wysokich obrotach, czyli szybko, sprawnie i na temat wizerunku, dress codu i aktywności fizycznej kobiet na wysokich obrotach”. Organizatorem wydarzenia jest PICK & CHIC, współorganizatorami Uczelnia Łazarskiego, Law Business Quality i Dream Spa & Studio.

 

Data i miejsce:

25 luty 2016 r., godzina 17.30 – 20.00 na Uczelni Łazarskiego w Warszawie

 

Warunki uczestnictwa:

Wstęp bezpłatny – zapis mailowy pod adresem kontakt@pickandchic.com

 

Program:

 1. Wprowadzenie (zespół PICK & CHIC)
 2. Ewolucja wizerunku kobiet – jak kobiety od zawsze wpływały na swój wizerunek (Ewa Ziembińska)
 3. Kariera bazująca na wizerunku – historia sukcesu Ilony Adamskiej (Ilona Adamska)
 4. Dress code – jak z tym żyć i jednocześnie dodać swojej karierze odrobiny koloru (zespół PICK & CHIC)
 5. Fit & Energy – jak aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia wpływają na skuteczność w działaniu i wizerunek (Sławomir Laszuk)

   

Dla kogo:

 • Dla kobiet, które chcą wejść na wysokie obroty, oraz dla takich, które już na takich obrotach działają.
 • Dla kobiet, które są gotowe zainwestować 2 godziny, aby poznać jak w praktyce świadomie kształtować swój wizerunek i umiejętnie wykorzystywać go do rozwoju swojej kariery.

Podczas warsztatu dowiesz się:

 • jak wykorzystać wizerunek do stworzenia odskoczni do prawdziwej kariery
 • dlaczego powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” ma tak fundamentalne znaczenie w odnoszeniu sukcesu
 • jak realizując karierę zachować swój styl
 • dlaczego odżywianie i sport ma znaczenie – w szczególności dla utrzymania poziomu energii przez cały dzień pracy

Prelegenci:

Zespół PICK & CHIC prowadzony przez Agnieszkę Oleksyn – Wajda, która z wykształcenia jest radcą prawnym z długoletnim doświadczeniem we współpracy z międzynarodowymi korporacjami. Współzałożycielka marki PICK & CHIC, która obejmuje blog, markę odzieżową oraz projekty integracyjne dla kobiet. W ramach PICK & CHIC zajmuje się tworzeniem wizerunku firmy, projektami, stylizacjami, aspektami związanymi z dress codem, współpracą z mediami, reklamą i marketingiem. Odpowiedzialna za szeroko rozumianą wizualną i artystyczną oprawę przedsięwzięcia. Autorka artykułów prasowych dotyczących zasad dress codu w korporacjach.

Ewa Ziembińska – historyk sztuki, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Badań Literackich PAN, doktorantka Instytut Sztuki PAN. Pracuje w Muzeum Rzeźby w Królikarni, Oddziale Muzeum Narodowego w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim historią sztuki końca XIX i początku XX wieku, związkami sztuki polskiej i francuskiej, środowiskiem artystów i kolekcjonerów polskich we Francji. Wielokrotna stypendystka Rządu Republiki Francji oraz Towarzystwa Historyczno-Literackiego Biblioteki Polskiej w Paryżu. Kuratorka wystaw, autorka katalogów i tekstów naukowych. Laureatka nagrody „Sybilii” – nagrody Ministra Kultury i Sztuki za najważniejsze wydarzenie muzealne roku. Ostatnio dzięki jej badaniom udało się odzyskać do polskich zbiorów cenną XVIII wieczną rzeźbę „Diana” J.A.Houdon skradziona w czasie II wojny światowej.

Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. We wrześniu wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu” z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

Sławomir Laszuk – trener personalny, instruktor kulturystyki i podnoszenia ciężarów, trener piłki nożnej, absolwent AWF w Warszawie. Współzałożyciel DREAM Spa & Studio. Zwolennik zdrowego i aktywnego trybu życia mającego wpływ na jego jakość w każdym aspekcie. Niezwykle skuteczny autor programów treningowych. Swoim optymizmem i entuzjastycznym podejściem do życia zaraża swoich podopiecznych.

 

12722535_10154542948942892_1171319030_o


Organizator:

PICK & CHIC (organizator główny)

Uczelnia Łazarskiego (współorganizator)

Dream Spa & Studio (współorganizator)

Law Business Quality i Imperium Kobiet (współorganizator)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności