Nadmorski Park otwiera się na gości

Nadmorski Park to kameralna inwestycja powstała w wyjątkowym otoczeniu, którego znakami charakterystycznymi są cisza i piękna natura w postaci Parku Reagana oraz nadmorskiej plaży. Już 20 i 21 lipca, podczas dni otwartych, po raz pierwszy będzie można odwiedzić to wyjątkowe osiedle. Premierowe pokazy odbędą się w godzinach od 10:00 do 15:00 przy ulicy Hallera 242 w Gdańsku Brzeźnie.

 

 

Prestiżowe apartamenty zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną Maarte nawiązują do letniskowego charakteru tej części Gdańska. To także kolejna inwestycja Invest Komfort realizująca ideę miasta – ogrodu. Osiedle tworzą cztery skąpane w zieleni budynki. Pomiędzy nimi znajduje się patio, urozmaicone wodną kaskadą. Naturalny charakter Nadmorskiego Parku i jego perfekcyjne wpasowanie w zielone otoczenie udało się uzyskać m.in. dzięki niskiej, trzypiętrowej zabudowie,  elewacjom z drewnianymi elementami, pnącej roślinności oraz pergolom z podwieszanymi siedziskami. To idealne miejsce do relaksu i nabrania energii. Do mieszkań na najwyższym poziomie przynależą tarasy dachowe. Budynki wzbogacone są też o panoramiczne windy z widokiem na zieleń, która dzięki specjalnemu oświetleniu szczególnego uroku nabiera wieczorem.

Wnętrza Nadmorskiego Parku, zaprojektowane przez pracownię projektową PB/STUDIO, prezentują się równie imponująco jak teren wokół budynków. Całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce i złamanych bielach. Szlachetne terazzo, tapety przypominające tkaniny czy naturalne drewno tworzą niepowtarzalny klimat. Dbałość o najwyższy standard, charakterystyczna dla Invest Komfort sprawiła, że dopracowany został najmniejszy detal, jak kamienne pochwyty na poręczach czy poszerzone portale drzwiowe do mieszkań. W pomieszczeniach wspólnych znajdą się również biżuteryjne elementy wykończeniowe: eleganckie zegary, podświetlone oprawy dekoracyjne na klatkach z marmuru Olive Green.

Prywatna strefa relaksu i rekreacji z pokojem wypoczynkowym, salą fitness i saunami oraz nowością – strefą audiofila to udogodnienia, dzięki którym mieszkańcy zyskują dodatkowe miejsce sprzyjające odprężeniu i spędzaniu wolnego czasu, zgodnie ze swoim stylem życia. W sali klubowej czeka na nich bar z kamiennym blatem i postarzanym lustrem, stworzony na specjalne zamówienie dekoracyjny panel z litego drewna orzechowego oraz stół bilardowy. Z kolei w sali fitness znajduje się profesjonalny sprzęt do ćwiczeń m.in. z charakterystycznym drewnianym wioślarzem, znanym z serialu House of Cards.

Projektanci Nadmorskiego Parku nie zapomnieli o najmłodszych mieszkańcach osiedla. Na terenie inwestycji jest specjalnie wydzielona zewnętrzna strefa z wieloma atrakcjami takimi jak trampolina, huśtawki bocianie gniazdo i ważka, karmniki, czy uwielbiany przez najmłodszych  przyrząd do zabawy z dźwiękiem.

Odwiedzający dni otwarte mogą liczyć na specjalne atrakcje, przygotowane przez dewelopera Invest Komfort. W czasie, gdy animatorzy zaopiekują się najmłodszymi, rodzice mogą spokojnie zwiedzić i poznać całą inwestycję. Wizytę umili łagodny akompaniament trio smyczkowego, które uświetni plenerowy event. Wielbiciele wysokiej jakości dźwięków z pewnością docenią też osiedlową strefę audiofila, gdzie na gości będzie czekał specjalista, który odpowie na wszystkie pytania i zademonstruje możliwości wysokiej jakości sprzętu muzycznego. To świetne udogodnienie dla mieszkańców, które może służyć zarówno do słuchania muzyki, jak i organizacji seansów filmowych czy wspólnego kibicowania na dużym ekranie – na miejscu dostępny jest także projektor. Dodatkowo o komfort gości zadba partner imprezy firma Doram Desing, producent wysokiej jakości mebli ogrodowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia inwestycji i przekonania się, że w Nadmorskim Parku wakacje mogą trwać przez cały rok.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności