lederboard

Nagrodzono nową inwestycję w Bieszczadach

W Bieszczadach będzie można wreszcie spędzić komfortowo cały rok. Powstający w Polańczyku Sun & Snow Resorts – Solina, condohotel o czterogwiazdkowym standardzie, połączy rozwinięte zaplecze sportowe z bogatą ofertą restauracyjną oraz strefą wellness i SPA. To pierwszy obiekt, który zapewni gościom oraz właścicielom apartamentów wysokiej jakości wypoczynek przez cały rok w samym sercu Bieszczad. Niepowtarzalna lokalizacja inwestycji została doceniona podczas prestiżowej Podkarpackiej Gali Biznesu 2018.

 

Rozpocząć dzień od ożywczej kąpieli w basenie, w południe żeglować po jeziorze, a wieczorem podziwiać zachód słońca ze szczytu Wierchów. Sun & Snow Resorts – Solina, najnowsza inwestycja polskiej spółki Silver Resorts Management w Polańczyku, pozwoli w pełni korzystać z niepowtarzalnego uroku Bieszczad. Miłośnicy sportów wodnych skorzystają z zadbanej plaży, amatorzy górskich przygód zaś będą mogli skorzystać m.in. z narciarni i rowerowni.

Sun & Snow Resorts – Solina to zarazem pierwszy tego typu obiekt w Bieszczadach, który dostarczy odwiedzającym rozrywki również podczas niepogody. Turyści będą mogli skorzystać z całorocznego basenu, sauny, siłowni, strefy wellness i SPA. Osoby szukające mniej aktywnego odpoczynku mogą zrelaksować się w restauracjach, kawiarni lub drink barze znajdujących się na terenie kompleksu.

Hotel stanowi wyjątkową atrakcję inwestycyjną dla osób poszukujących dobrego ulokowania swojego kapitału. System condo umożliwia bowiem wykup apartamentu, który następnie zapewnia zadowalającą stopę zwrotu z wynajmu lokalu. Atrakcyjna oferta, ale przede wszystkim wyjątkowa w skali kraju lokalizacja, stanowi gwarant dużego obłożenia condohotelu, które przełoży się na satysfakcjonujący zysk z wynajmu apartamentów.

Zależało nam, by nasz obiekt jak najlepiej przedstawiał atuty Bieszczad – tłumaczy Radosław Jendrzejczak, prezes Silver Resorts Management Sp. z o.o. – Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaproponować inwestorom oraz gościom przepiękną lokalizację, tuż nad jeziorem, ale i blisko szlaków wędrownych. Udało nam się nawet przemycić fragment lokalnego, łemkowskiego folkloru, do projektu wystroju apartamentów. Cieszę się, że organizatorzy Podkarpackiej Gali Biznesu zauważyli pozytywny wpływ naszej inwestycji na okolicę.

Condohotel Sun & Snow Resorts – Solina jest pierwszą inwestycją zapewniającą tak nowoczesną i urozmaiconą infrastrukturę turystyczną w regionie Jeziora Solińskiego. Całoroczny charakter obiektu może pozytywnie wpłynąć na rozwój turystyczny Polańczyka, który pomimo dużej popularności nie oferował wielu atrakcji przy niesprzyjającej pogodzie. Podczas prestiżowej Podkarpackiej Gali Biznesu 2018 Sun & Snow Resorts – Solina otrzymało nagrodę za najlepszą lokalizację, potwierdzającą niepowtarzalny potencjał inwestycji.

Więcej informacji: http://www.apartamentynadsolina.pl/

Sun & Snow Resorts – Solina – to najnowsza inwestycja hotelowa w Polańczyku spółki Silver Resorts Management Sp. z o.o., należącej do grupy kapitałowej Funduszu Stabilnego Rozwoju. Operatorem nowopowstającego hotelu pierwszego condohotelu w Bieszczadach jest Sun & Snow Sp. z o.o.. Inwestycję nagrodzono podczas Podkarpackiej Gali Biznesu 2018.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności