Najlepszy kurier dla przesyłek w Europie i poza nią – jaką firmę wybrać?

Przesyłki międzynarodowe to coś więcej niż tylko dostarczanie produktów. W obecnych czasach to także sposób na to, aby być bliżej siebie. Nie tylko sieć komórkowa i Internet pozwala na utrzymywanie kontaktu nawet po dwóch przeciwnych stronach oceany. Wiele osób opuszcza rodzinne kraje, aby znaleźć za granicą lepszą pracę, rozwinąć się lub zacząć nowe życie. Jednak zostawiając tutaj bliskich nie chcemy stracić z nimi kontaktu. Przesyłanie sobie nawzajem paczek jest świetnym sposobem na pozostanie blisko! Jednak jaka firma kurierska ma najlepszą ofertę przesyłek międzynarodowych?

 

Kurier DPD – firma na miarę naszych czasów

Firma DPD to bardzo popularna firma w Europie, ale także w innych rejonach świata. Jest jedną z liderów na rynku przesyłek kurierskich. Ma świetnie zorganizowaną sieć połączeń i rozwiniętą stronę logistyczną firmy. Liczba jej oddziałów jest liczona w setkach, a jej usługi dotarły już do wielu krajów na całym świecie. Firma wyróżnia się także wieloletnim doświadczeniem. Została założona w 1977 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija i oferuje coraz to lepsze usługi. Kurier DPD dostarcza paczki do ponad 230 krajów na całym świecie. Dziennie realizowane są miliony dostaw, a tysiące pracowników dba o jak najsprawniejsze działania i zadowolenie każdego klienta.

Co znajdziemy w ofercie kuriera DPD?

Kurier DPD obejmuje przesyłki krajowe oraz w Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o inne paczki międzynarodowe, to w Polsce nie mamy ich w ofercie. DPD obsługuje przesyłki listowne, paczki oraz palety. Mamy także wiele usług dodatkowych. Są to między innymi przesyłki za pobraniem, dodatkowe ubezpieczenia czy też przyspieszony zwrot pobrania. Wycena DPD zaczyna się już od kilkunastu złotych. Maksymalna waga paczki może wynosić 50 kg. Jeśli chodzi o palety, jest to 700 kg. Szacowany czas dostawy kuriera DPD to jeden dzień roboczy. Warto więc skorzystać z oferty właśnie tej firmy. Z pewnością będziemy usatysfakcjonowani szybką i rzetelną dostawą.

Czy warto postawić na DPD?

Jak już wcześniej pisaliśmy, DPD to jedna z najpopularniejszych firm oferująca przesyłki międzynarodowe. Wybiera ją masa klientów na całym świecie. Jeśli więc zależy nam na rzetelnej i szybkiej usłudze, w której nasza paczka dotrze do innego kraju w najkrótszym możliwym terminie, to warto postawić na DPD. Jednak w ofercie znajdziemy tylko kraje w obrębie Europy i Unii Europejskiej. Dlatego jeśli zależy nam na kraju spoza tej strefy, to powinniśmy postawić na inną firmę. Nie mamy innego wyjścia! Jednak DPD to świetna oferta w Europie, która pozwala na przystępną cenowo, ale szybką dostawę. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej firmy – koniecznie ją sprawdź! Z pewnością będziesz zadowolony i wyślesz z nimi jeszcze niejedną przesyłkę!

DPD ma bardzo bogatą ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania właśnie Tobie!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności