Najskuteczniejsza dieta na odchudzanie?

Tematyka odchudzania jest zawsze popularna i wiele osób się nią interesuje. Wiele osób chce schudnąć i szuka skutecznego sposobu. Wiele osób szuka sposobu, który nie będzie wymagał zbyt dużego ruchu ani zbyt dużych wyrzeczeń jeżeli chodzi o dietę.

 

 

Jak wiadomo jest dziesiątki różnego rodzaju diet, począwszy od tych wymyślnych jak dieta dukana, dieta kapuściana czy też dieta kopenhaska. Oczywiście tych diet jest o wiele więcej, ale te są jednymi z najpopularniejszych. Nie będziemy pisać o wadach każdej z tych diet bo większość tych diet do niczego się nie nadaje i stosując tego typu diety zrazisz się ogólnie do odchudzania. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://meridiasprzedam.plom.pl

Jaka dieta przy odchudzaniu ?

Każda z tych wypromowanych marketingowo diet ma różnego rodzaju restrykcje, jak u dukana należy jest dużo białka, owszem białko powoduje uczucie sytości na dłużej, ale jeżeli nie masz aktywności fizycznej to po co ci w diecie tak duże ilości białka ? Dieta kapuściana, jest restrykcyjna bardzo i skupia się na kapuście, ale po co aż tak się głodzić, to nie jest zdrowe.

Dieta na odchudzanie

O wiele lepszym pomysłem jest przejść na dietę ale… Taką dostosowaną indywidualnie, czyli delikatnie ograniczyć spożywane kalorie a nie zmieniać tego co jesz o 360 stopni, chyba że jesz wyłącznie fast food wtedy tak należy zrobić.

Co zrobić żeby schudnąć

Wcale nie trzeba się głodzić żeby schudnąć. Wystarczy poczynić pewne ograniczenia jak, zrezygnować ze słodzonych napojów typu coca cola czy też słodzona woda, w ten sposób zaoszczędzisz dziennie ok 200-300 kcal co w cale nie jest mało. Jeżeli chodzi o to co ile ma kcal to na ten stronie sprawdzisz różne produkty http://medicot.pl

Dodatkowo z diety eliminujesz tłuste potrawy, tłuste wędliny czy też zamiast smażyć na oliwie smażysz bez bądź gotujesz na barze. W tym kroku oszczędzasz ok 300-400 kcal. A to już bardzo dużo.

Odchudzanie a wysiłek fizyczny ?

Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, wcale nie musisz chodzisz na siłownie, wystarczy godzinny spacer żeby stracić ok 600 kcal a to w połączeniu z ograniczeniami o, których mówiliśmy daje bardzo duży deficyt kaloryczny i waga szybko zacznie spadać. I jak widać bez głodzenia się i bez mega wysiłku fizycznego można dość szybko chudnąć w ciągu dnia.

Stosując się do powyższych rad, jesteś w stanie chudnąć ok 200-300 g w ciągu dnia, co w  tygodniu daje ok 2 kg mniej. Jak widzisz odchudzanie wcale nie musi być trudne i nie trzeba stosować bardzo restrykcyjnych diet, żeby dużo schudnąć.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności