lederboard

Neuro-Przywódzwto na Uczelni Łazarskiego w Warszawie


Neuro-Przywódzwto na Uczelni Łazarskiego w Warszawie to nowy, innowacyjny kierunek dedykowany liderom. Jeśli zarządzasz innymi, wywierasz wpływ, sprzedajesz, inspirujesz to wiesz, że wyjście od siebie i poznanie siebie jest kluczem do sukcesu. Dzięki zgłębieniu tajników funkcjonowania naszego mózgu będziesz mógł jeszcze lepiej oddziaływać w obszarze, w którym działasz, bo zrozumiesz, co jest Twoim motorem do działania, a co Cię hamuje i jak przekonywująco wyrażać siebie.

 

Nauczysz się radzić sobie z presją i stresem. Poznasz zasady docierania do różnych grup odbiorców, co usprawni Twój marketing i sprzedaż. Wyraźnie podniesiesz poziom zaangażowania pracowników gdyż pogłębisz umiejętność delegowania zadań ze względu na predyspozycje, oraz motywowania poprzez wartości.  Do tego otrzymasz cztery międzynarodowe certyfikaty ukończenia szkoleń z metody treningowej Structogram, która otrzymała statuetkę Prestiżowy Produkt Roku 2016.

Magazyn Law Business Quality został oficjalnym partnerem innowacyjnego kierunku studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie – Neuro-Przywództwo. Z tej okazji czytelnicy i fani Magazynu otrzymują 10% zniżki przy dokonaniu zapisu na studia.

Więcej informacji udzieli Dziekanat Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni. Zapraszamy!

 

http://www.lazarski.pl/pl/oferta/studia-podyplomowe/akademia-menedzera/studia-podyplomowe/Neuro-przywodztwo/

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności