lederboard

Niezapomniany ślub? Powiedz tak!

Nie musisz mieć ogromnych oszczędności, prosić rodziców o pomoc czy zaciągać kredyt w banku, by wyprawić wesele, które twoi bliscy będą jeszcze długo wspominać. Liczy się dobry pomysł i perfekcyjna organizacja! Wszystko to możliwe – wystarczy kierować się wskazówkami Arkadiusza Habrata, które opisał w swoim poradniku kierowanym dla Narzeczonych pt.: „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta”.

 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zaplanowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wiele osób sądzi również, że potrzeba do tego wydarzenia ogromnych nakładów finansowych. Owszem: wynajęcie sali, orkiestra, suknia ślubna i garnitur pana młodego, fotograf, zamówienie auta (czy innego pojazdu!) to ledwie ułamek wszystkich wydatków związanych z ceremonią. Zdaniem eksperta ślubnego, Arkadiusza Habrata nie trzeba jednak mieć milionów na koncie, by zorganizować uroczystość, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników:

-Ślub, a później wesele to przede wszystkim emocje, które tworzy rodzina młodej pary i zaproszeni goście. Na pewno zjawiskowa suknia, elegancki pojazd do ślubu czy jednakowe stroje druhen dodają ceremonii większego szyku, ale nie świadczą o tym, czy jest ona bardziej udana czy nie. Marzenia każdego człowieka są inne, a spełnienie ich, organizując swój ślub (niekoniecznie wybierając najdroższe produkty czy usługi), jest odpowiedzią na to, czy ten dzień jest udany czy też nie. – mówi autor książki „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta”, Arkadiusz Habrat.

Młodzi ludzie oraz ich rodzice często jednak o tym zapominają, traktując wesele jak imprezę, która swym rozmachem i związanymi z nim kosztami ma przyćmić uroczystości znajomych czy innych członków rodziny. Dlatego też wiele osób przeznacza wszystkie oszczędności, a nawet zaciąga kredyt, by pokryć wydatki związane z tym wydarzeniem.

Jak zorganizować udane wesele. Porady Weselnego Experta1

Faktem jednak jest, że tym, co może wyróżnić naszą imprezę na tle innych jest perfekcyjna organizacja. Dzięki idealnemu zaplanowaniu wszystkich spraw, państwo młodzi zyskują pewność i spokój, że gości nie spotkają żadne przykre niespodzianki, o czym przekonuje w książce „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” Arkadiusz Habrat:

– Ślub to cudowny i wyjątkowy dzień. Wszystko jest wtedy jak z bajki – piękna młoda para, uśmiechnięci goście, wzruszający moment błogosławieństwa, ceremonia ślubu i wreszcie wesele. Na pewno trzeba podkreślić, że każdy ślub jest inny, a zachowań i emocji gości nigdy nie da się przewidzieć. Ogromną satysfakcję daje mi, kiedy młoda para już po wszystkim dziękując mi za pomoc, mówi, że było właśnie tak jak sobie wymarzyli. – mówi Arkadiusz Habrat.

Nie trzeba wynajmować najdroższej sali, czy sprowadzać suknię prosto z paryskiego salonu, by zorganizować perfekcyjny ślub. Przepis na niezapomnianą uroczystość to oryginalny pomysł i doskonała organizacja. Inspiracje? Znajdziesz je w książce Weselnego Experta, Arkadiusza Habrata, która jest do kupienia na portalu ślubnym www.weselnyexpert.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności