lederboard

Niezwykłe spotkanie z Kobietą Miesiąca


Na co dzień jest mamą, żoną, bizneswoman, jednak napięty harmonogram nie przeszkadza jej w realizowaniu swoich pasji. Tak jak zyskuje nowych fanów jako eloMama, tak też podbiła serca internautów w konkursie „Kobieta Roku KiK” wygrywając marcową edycję plebiscytu. Pani Karolina Dudzińska – bo o niej mowa – odebrała nagrodę z rąk Dyrektora Generalnego sieci sklepów KiK. Spotkanie poprzedził briefing prasowy z udziałem zaproszonych gości.

 

Sklepy KiK oferują produkty tworzone w myśl głównego hasła firmy, czyli „korzystnie, modnie, z pomysłem”. Z pomysłem stworzony został również najnowszy konkurs – „Kobieta Roku KiK”. Skierowany jest on do wszystkich pełnoletnich Polek i ma na celu wyróżnienie zwykłych – niezwykłych kobiet. Taką kobietą w edycji marcowej okazała się Pani Karolina Dudzińska. Co prawda internautom znana jest bardziej jako eloMama, jednak oprócz pisania bloga prowadzi własny biznes, zajmuje się dwojgiem dzieci i eksperymentuje w kuchni. To właśnie ona wygrała pierwszą edycję konkursu i została Kobietą Miesiąca.

Jak do zwycięstwa podchodzi sama laureatka? – To dla mnie ogromny sukces i przede wszystkim potężny kop motywacyjny. Fajnie poczuć się docenionym i w pewnym sensie wyjątkowym. Czy mam nadzieję na więcej? No jasne, przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia  – odpowiada Pani Karolina Dudzińska.

Oprócz tytułu „Kobiety Miesiąca” każda z finalistek otrzyma czek w wysokości 2 000 zł. Podsumowanie edycji marcowej oraz uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w warszawskiej Galerii Renova 15 kwietnia 2016 r. Dodatkowym atutem tego wydarzenia – obok licznych promocji na szeroki asortyment – był briefing prasowy, stwarzający okazję do rozmowy z Dyrektorem Generalnym KiK, który w mniej formalnych okolicznościach opowiadał o planach firmy, jej filozofii oraz produktach dostępnych w sklepach KiK.

Kobieta_Miesiaca_KiK_2

Podczas spotkania Dyrektor Generalny KiK odniósł się także do samego konkursu Kobieta Roku KiK: – To kolejne działanie prospołeczne firmy KiK. Tym razem postanowiliśmy skierować naszą uwagę w stronę płci pięknej. Wierzymy, że będzie to jeden z ważniejszych plebiscytów tego typu. Pragniemy nim docenić codzienne zmagania kobiet, sukcesy i cechy charakteru, czyli wszystko to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Chcemy pokazać, że Kobietą Roku nie musi być celebrytka, czy kobieta ze świata biznesu, ale na przykład wzorowa żona albo nauczycielka z pobliskiej szkoły. Na ten moment projekt angażuje ogromną rzeszę internetowych fanów marki, którzy wspierają się wzajemnie. To niesamowite, widzieć jak dzięki naszym działaniom tworzy się nowa społeczność.

Kobieta_Roku_KiK_banner

Finał plebiscytu planowany jest na styczeń 2017. Do bezpośredniej walki o tytuł Kobiety Roku i 20 000 zł stanie 9 laureatek miesięcznych edycji, wytypowanych przez internautów za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu. Pani Karolina – jako zwyciężczyni pierwszego etapu – może być pewna udziału w starciu o nagrodę główną. Do obsadzenia pozostało już zatem tylko 8 miejsc. Już teraz możesz znaleźć swoją faworytkę i pomóc jej zdobyć wymarzony tytuł!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.kik-kobietaroku.pl i oddasz głos – może się on okazać decydujący!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności