Nowa kolekcja JESIEŃ/ZIMA 2017 męskiej marki MILLS


Ruszyła sprzedaż nowej kolekcji JESIEŃ/ZIMA 2017 męskiej marki MILL’S. To nowy brand na mapie Warszawy. Kolekcja została zaprojektowana przez polskich projektantów  i kreatorów oraz ręcznie uszyta w stolicy. Kampania promująca kolekcję zrobiona została w charakterystycznych dla Warszawy miejscach, pokazując jednocześnie miejski styl ubrań, podkreślający smart casualowe kroje. Marynarki i płaszcze dostępne są już  w sklepie internetowym marki na www.mills.com.pl

 

Najnowsza kolekcja marki MILL’S to propozycja męskich marynarek i płaszczy uszytych z naturalnych tkanin jak bawełna czy kaszmir w towarzystwie dodatków m.in. guzików zrobionych z bawolich rogów lub orzecha. Osoby ceniące wygodę i idealnie skrojone ubrania w stylu „smart casual” znajdą w najnowszej kolekcji stylizacje na każdą okazję zarówno na formalne spotkania biznesowe i niezobowiązujące wieczorne wyjścia.

_mg_6386_2

Propozycja stylizacji MILL’S jest dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią kunszt wykonania perfekcyjnej konstrukcji ubrania, naturalne materiały i nietuzinkowe dodatki. Markę charakteryzują krótkie serie sezonowych kolekcji, idące ramię w ramię ze światowymi trendami mody.

_mg_5817

MILL’S – MADE FOR YOU IN WARSAW.

_mg_6729_3

O kampanii:

Założycielem, twórcą i pomysłodawcom marki MILL’S jest Tomasz Fabijański. Zdjęcia wykonano w Warszawie w okolicach tzw. „Mordoru’ przy ul. Domaniewskiej, centrum, klubach i nadwiślańskich kawiarniach oraz w okolicach Starego Miasta. Aranżacja kampanii autorstwa dyrektor kreatywnej marki Mill’s: Pauliny Nowak. Zdjęcia: Czarek Kazimierowski, stylizacja: Mateusz Kołtunowicz, make-up i produkcja: Paulina Nowak.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności