Nowa lokalizacja Kliniki VESUNA w krakowskim biurowcu HEXAGON – otwarcie już niedługo!

Już od 11 lat krakowska Klinika VESUNA działa dla swoich pacjentów w dwóch lokalizacjach w mieście. Wraz z początkiem lipca tego roku do ich użytku oddana zostanie kolejna placówka, w której będzie można wykonać wszystkie dotychczas proponowane przez Klinikę zabiegi z zakresu nowoczesnej medycyny, ginekologii i ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii, modelowania sylwetki, a także chirurgii.

 

Otwarcie nowej, nowoczesnej placówki Kliniki VESUNA, planowane jest na 6 lipca 2020 r. Powstaje ona w biurowcu HEXAGON w Krakowie przy ul. Wielickiej, w prestiżowej lokalizacji, która jest doskonale skomunikowana z centrum i pozostałymi obszarami miasta. Lokal ten to ponad 300 mkw powierzchni, a więc będzie to jedna z największych placówek medycyny estetycznej w stolicy Małopolski.

Przestrzenne gabinety lekarskie dla kosmetologów zostaną wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia medyczne oraz nowatorski sprzęt typu High-Tech. Dla jeszcze większej wygody pacjentów, bezpośrednio przed wejściem znajdzie się prywatny parking z około 20 miejscami postojowymi przeznaczonymi wyłącznie dla klientów Kliniki VESUNA.

– Działamy już od kilkunastu lat, ku uciesze wielu zadowolonych pacjentów, którzy bardzo chętnie do nas wracają. W naszej ofercie znajdują się najbardziej nowoczesne urządzenia dostępne obecnie na rynku, zgodne z wszelkimi medycznymi wymogami i certyfikatami bezpieczeństwa. Stale się szkolimy i rozwijamy naszą kadrę medyczną, rozszerzamy zakres naszych usług o kolejne, innowacyjne zabiegi – mówi Wojciech Konstanty, Dyrektor Zarządzający w Klinice VESUNA.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności