lederboard

Nowa modowa przestrzeń z kolekcją Doroty Goldpoint.


Stałe Klientki doskonale znają atelier projektantki na ul. Wilczej 22 w Warszawie oraz butik w nadmorskiej Juracie. Od kilku dni kolekcję mogą też podziwiać ( i kupować ) mieszkanki Krakowa, w nowej modowej przestrzeni Showroomu, ul. Solna 1.

 

Jak donoszą media, projektantka kocha kobiety. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że przyjemność sprawia jej projektowanie dla kobiet o pełniejszych kształtach, projektowanie kolekcji do noszenia.

_2850-bozena-dykiel

Ostatnia propozycja nosi nazwę „Piękna Siła” i jest dedykowana kobietom z charakterem, świadomych, mocno stąpających po ziemi i osiągających swoje cele.

_3017-ewa-pacula

Dlatego też na krakowskim pokazie otwierającym Showroom, ul. Solna 1 na wybiegu nie zabrakło gwiazd, które z wielkim rozmachem zaprezentowały różnorodność  perfekcyjnej kolekcji.

_2879-karolina-chapko

W role modelek wcieliły się znane wszystkim twarze: Bożena Dykiel , Joanna Kurowska. Ewa Pacuła, Anna Radwan, Karolina Chapko, Gabriela Oberbek , Beata Schimscheiner z córką Leną, Marta Bizoń, Ewa Kaim, Elżbieta Romanowska i Kasia Galica.

_2858-katarzyna-galica

Teraz Projektantka dynamicznie przygotowuje się do premiery kolekcji na kolejny sezon, licząc, że krakowianki pokochają jej projekty, tak jak pokochały je gwiazdy.

www.goldpoint.com.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności