Nowa sesja bielizny marki Axami!


Zmysłowe klimaty, wyrafinowane piękno i olśniewające efekty- tak w skrócie można opisać sesję zdjęciową bielizny marki Axami opublikowaną na łamach ekskluzywnego magazynu „Girlys”!

 

„Girlys” to międzynarodowy internetowy magazyn skupiający artystów i pasjonatów świata mody. Na łamach tego wyjątkowego wydawnictwa prezentowane są najnowsze trendy, gorące nazwiska i inspirujące projekty.
Ostatnio do tego grona dołączył lider na europejskim rynku bieliźniarskim- polska marka Axami!

Wyjątkowe, podkreślające atuty fasony, szlachetne materiały i bogactwo zdobień sprawiają, że projekty marki Axami są esencją kobiecości! Nie dziwi zatem, że magazyn „Girlys” opublikował wyjątkową sesję zdjęciową, gdzie kobiecość jest tematem przewodnim, a bielizna marki Axami gra główną rolę.

ISSUE15SPIRITSUMMER43

Na planie sesji zdjęciowej, która powstawała we Francji, w Maison Esprit Boudoir, pokazano różnorodne i wyjątkowe oblicze nowej kolekcji Axami.

Projektom polskiej marki, od dawna podbijającej europejskie rynki, towarzyszyły również zjawiskowe, ręcznie zdobione suknie, które nie zdołały jednak przyćmić urody prezentowanej bielizny, a dodatkowo ją wyeksponowały.

Eva-Sarraute-Axami-maison-esprit-boudoir

Sesja fotograficzna, na planie której pracowały m.in. fotograf Eva Sarraute oraz modelki: Giedre i Naîs, przyniosła olśniewające rezultaty! Klimat niedopowiedzenia, ulotnej gry między rzeczywistością a senną fantazją, idealnie podkreślił wyjątkowość, delikatność i sensualność bielizny Axami. Dziewczęca świeżość i delikatność znakomicie współgrała z wysublimowaną, ale zniewalającą kobiecością. Nic dziwnego zatem, że najnowsza sesja zdjęciowa bielizny Axami opublikowana na łamach magazynu „Girlys” nie przeszła bez echa w środowisku fashion!

ISSUE15SPIRITSUMMER44

Po raz kolejny okazało się, że projekty marki Axami są natchnieniem do realizacji nietypowych pomysłów, uskrzydlają i ożywiają nawet te już dobrze znane konwencje. Po prostu inspirują!

 

Fotograf: Eva Sarraute
Miejsce: Maison Esprit Boudoir
Modelki: Giedre i Nais
Projektantka sukni: Sandrine Belotti
Organizator: Val&Sensuality I love you
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Więcej na: www.axami24.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności