lederboard

Nowoczesna klasyka – nowa kolekcja MARGO w ofercie Adriana Furniture

Nowoczesność z nutką klasyki. Wygoda w designerskim wydaniu. Poznajcie MARGO – minimalistyczną sofę, która połączona z ultramodnym welurem nie chce pozostawać w cieniu. Elementem wyjściowym do stworzenia kolekcji była… poduszka. Nowość w ofercie Adriana Furniture udowadnia, że geometria może mieć w sobie sporo wdzięku.

 

 

Adriana Furniture wprowadziła do sprzedaży nową kolekcję mebli wypoczynkowych MARGO. Kolejna odsłona marki to jeszcze bardziej funkcjonalne meble o oszczędnym w stylistyce designie. Pierwsze skrzypce grają tu wygodne poduszki, które przełamują geometryczną formę. Zarówno te siedziskowe, jak i oparciowe nie są na stałe przymocowane do korpusu. Ułatwia to czyszczenie miękkiego weluru, z którego kolekcja jest wykonana. W nasyconych odcieniach takich, jak soczysta zieleń, szmaragd, bordo czy fiolet, meble będą mocnym akcentem wnętrza.

Margo, Adriana Furniture (7)

Poduszki można zamieniać ze sobą miejscami, co sprzyja równomiernemu rozkładaniu ciężaru i nadmiernemu wygniataniu poszczególnych elementów siedziska podczas użytkowania.  Prosta linia MARGO to kwintesencja współczesnej elegancji, która skontrastowana z miękkim welurem staje się bardzo trendy. Lekkości dodają jej cienkie, ale jednocześnie stabilne nogi oraz wąskie boczki. Meble MARGO idealnie sprawdzą się w przestrzeniach mieszkalnych oraz we wnętrzach użyteczności publicznej. W skład kolekcji wchodzą sofy i narożniki o różnych wielkościach oraz fotel i podnóżek. Meble powiększają się niczym klocki, poprzez dodawanie kolejnych elementów – poduszek. Kolekcję MARGO można zakupić od 1199 zł.

Margo, Adriana Furniture (4)

Marka Adriana Furniture stawia na wysoką jakość materiałów i solidność wykonania. Jej meble cechuje unikalny i nowoczesny design inspirowany postmodernizmem z widocznymi wpływami skandynawskimi. Pośród licznych inspiracji, projektanci firmy konsekwentnie wytyczają własny, niepowtarzalny styl.

Stale powiększany asortyment produktów Adriana Furniture pozwala znaleźć ciekawe pomysły dla minimalistycznych, nowoczesnych, jak również klasycznych, eleganckich wnętrz.

Więcej o najnowszej kolekcji MARGO: www.adrianafurniture.com.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności