Nowoczesne meble biurowe – wygodne wizytówki firm

Meble we wnętrzach publicznych, biurach i siedzibach firm pełnią funkcję reprezentacyjną. Są doskonałej jakości, komfortowe, ale również estetyczne. Często bowiem od pierwszego wrażenia zależy, w jaki sposób postrzegana jest marka oraz oferowane przez nią produkty. Sprzyjają temu wysmakowany design, ciekawe formy mebli oraz dobrej jakości materiały.

Do biur wraz z meblami wkraczają doskonałe formy, żywe kolory i wysmakowane kształty. Im bardziej eleganckie i oryginalne, tym lepsze wrażenie. Estetyka mebli biurowych i komfort ich użytkowania to dziś standard i wymóg, na który coraz bardziej zwraca się uwagę. Wynika to z faktu, że duży wpływ na postrzeganie marki ma jej odbiór estetyczny. Jest przecież jednym ze sposobów pozytywnej komunikacji firmy z jej otoczeniem.

Fot. Everspace_NOTI_MISHELL_AMBIENT_5

W pięknym łatwiej… i wygodniej

Ważny jest dobry design i przemyślana, spójna aranżacja wnętrza. Stawia się więc na takie jego wyposażenie, które będzie komponowało się z logotypem firmy i będzie spójne z rodzajem prowadzonej przez nią działalności. Każda firma chce przecież kojarzyć się z jakością, a na to wpływa również wygląd pomieszczeń. W luksusowo urządzonym wnętrzu nie tylko przyjemnie się przebywa, ale też łatwiej podejmuje decyzje. Fakt ten dotyczy zarówno klientów, partnerów biznesowych, jak i pracowników. Dzięki temu biura i siedziby firm wyposażone są w meble, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w niejednym eleganckim salonie luksusowej willi. Na gości czekają wygodne krzesła, fotele i siedziska zwracające uwagę wysmakowanym wzornictwem i wygodą.

Fot. Everspace_bejot_penta_aranz (16)

Design w służbie marki

Krzesła, fotele i siedziska należą do przedmiotów użytkowych, które designerzy sobie szczególnie upodobali. Prześcigają się w nowatorskich konstrukcjach i udoskonalaniem form. Każdy nowy wzór jest kolejnym przykładem na to, że można siedzieć jeszcze bardziej komfortowo i wygodnie. Niezależnie od tego, czy będzie miało to miejsce podczas pracy, czy oficjalnych kontaktów biznesowych. Do wnętrz publicznych dzięki meblom wkraczają kolory. W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt wizualny – pastelowe, stonowane lub intensywne, soczyste. Pojawiają się doskonałej jakości materiały – mocne, solidne, odporne. Takie, które po latach użytkowania wciąż wyglądają jak nowe. Biurowe krzesła, fotele i siedziska zachęcają więc do tego, aby na nich usiąść, poczuć wygodę, komfort, jakość i luksus. Więcej inspiracji na stronie www.everspace.pl.

Fot. Everspace_MDD_mesh-71

Firma EVERSPACE ma w swojej ofercie bogaty asortyment mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych oraz konferencyjnych i wypoczynkowych, które są przykładem designu sprawdzającego się w każdym miejscu. Oferuje produkty najlepszych marek na rynku.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności