Ogólnopolski Program Best Quality Employer 2016


Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza rozpoczęcie Ogólnopolskiego Programu Best Quality Employer 2016. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

 

Program adresowany jest do firm, przedsiębiorstw, placówek świadczących najwyższej jakości usługi i produkty w Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy. To firmy których działalność wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy jednocześnie wyznaczając nowe. Dla najlepszych pracodawców czeka statuetka Best Quality Employer oraz roczny pakiet promocji przygotowany przez patronów i organizatora.

Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu.

Firmy zgłoszone do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji.

O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy

i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Patronat medialny: Law Business Quality.

cbck_logo

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności