Ogólnopolski Program Firma Roku 2016


Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza VI edycję Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2016. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

 

Program adresowany jest do firm, przedsiębiorstw, placówek świadczących najwyższej jakości usługi i produkty w Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych w kraju firm wyróżniające się bogatą ofertą dopasowaną do potrzeb rynku jak również każdego klienta. To firmy godne zaufania i polecenia, których działalność wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy jednocześnie wyznaczając nowe. Tegoroczna edycja konkursu została ogłoszona w kategoriach: Firma Roku, Produkt Roku, Polish Product Roku, Produkt Pro Eco Roku, Odkrycie Roku.

odkrycie_roku_2016

Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu.

Firmy nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji, z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: kompleksowość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju; adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

produkt_pro_eco_2016

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy
i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności