Okulary – współczesna biżuteria kobiet


Czasy nudnych oprawek nieodwracalnie minęły. Okulary to już nie tylko korekcja wzroku, to ważny dodatek do stylizacji. Aktualnie optyk łączy w sobie okulistę ze stylistą i musi znać się na najnowszych trendach, aby klient wyszedł pozytywnie odmieniony. Dobór odpowiednich oprawek do kształtu twarzy i charakteru to podstawa, ale warto zainwestować w kilka par, aby dobierać je niczym biżuterię do stylizacji.

 

W najnowszej kolekcji Caroline Abram znaleźć można nie tylko klasyczne oprawki idealne na co dzień, ale również modele bardziej wyjątkowe i ekscentryczne, a szeroki wachlarz kolorystyczny zadowoli najbardziej wymagające osoby.

carolineabram1

Wiele kobiet zamiast obwieszać się typową biżuterią, wybiera ciekawe oprawki, które dość często są jedynym elementem zdobiącym w całej stylizacji. Można więc śmiało powiedzieć, że okulary to współczesna biżuteria kobiet. Oprawki dobierane są nie tylko do typu urody, ale i odpowiednio do okazji.

carolineabram2

Zatem zamiast kupować kolejny wisiorek lub kolczyki, opłaca się kupić porządnej jakości oprawki w najmodniejszych fasonach i kolorach.

carolineabram4

Na topie są oprawki od Caroline Abram – znanej francuskiej marki, która obecna jest również w polskich salonach optycznych.

 

 

 

Okulary użyte w stylizacjach:

http://www.opticcollet.pl/nina.html

http://www.opticcollet.pl/noemi.html

http://www.opticcollet.pl/prunelle.html

http://www.opticcollet.pl/penelope.html

http://www.opticcollet.pl/piper.html

http://www.opticcollet.pl/satyr.html

http://www.opticcollet.pl/uilia.html

http://www.opticcollet.pl/ursula.html

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności