Olejek magnezowy Kumazu gwarancją pięknej i młodej skóry

Brak energii, zmęczenie, skurcze i drżenie mięśni, alergie, pogarszająca się kondycja włosów, skóry i paznokci. Oto kilka symptomów, które mogą wskazywać na niedobory magnezu w organizmie. Czy wiesz, że teraz możesz uzupełnić niedobory magnezu przez skórę? Wybierz olejek magnezowy Kumazu!

 

 

Często bagatelizujemy objawy niedoboru magnezu, zrzucając winę na ekspresowe tempo życia czy przewlekły stres, na który jesteśmy narażeni. Magnez możemy uzupełniać w diecie, suplementami czy poprzez spożywanie wody mineralnej. Poznaj zalety używania i właściwości olejku magnezowego w pielęgnacji skóry.

Olejek magnezowy Kumazu

Olejek magnezowy marki Kumazu stanowi cenne źródło naturalnych witamin i mikroelementów, a przede wszystkim magnezu. Jego receptura została wzbogacona w olej z pestek moreli i olej z nasion truskawek, dzięki czemu nawilża, natłuszcza, pielęgnuje i wzmacnia. Olejek magnezowy marki Kumazu został zamknięty w wygodnej buteleczce w sprayu, dzięki czemu jest łatwy i przyjemny w aplikacji.

Czy wiesz, że uzupełnianie magnezu przez skórę jest skutecznym sposobem na zachowanie w niej piękna i młodości?

Magnez w sprayu o świetny kosmetyk, który może być stosowany w wielu różnych sytuacjach. Nasyca skórę tym cennym minerałem.

Olejek magnezowy idealny do masażu

Warto stosować olejem magnezowy jako preparat do masażu, ponieważ nie tylko nasyci skórę tym cennym minerałem, ale również ją odpręży, nawilży i pozostawi elastyczną. Olejek magnezowy wnika w głąb skóry, odpręża ją i relaksuje, a także poprawia jej kondycję.

Olejek magnezowy dla pięknej, zdrowej i młodej skóry

Magnez poprawia nawilżenie skóry, a systematycznie stosowany podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych korzystnie wpływa na jej wygląd. Odmładza, napina, wzmacnia, poprawia elastyczność. Eliminuje suchość, wypryski, egzemy, świąd i łuszczenie.

Olejek magnezowy idealny po wysiłku fizycznym

– Olejek magnezowy będzie świetnym antidotum dla mięśni po każdym treningu czy zawodach sportowych. Zmniejsza okres regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym. To także ekspresowy sposób na relaks i odprężenie dla przemęczonych i bolących mięśni. – wyjaśnia Karina Kondeja-Wojtczak, założycielka marki KUMAZU.

Olejek magnezowy absolutnie konieczny!

Odpręża, łagodzi podrażnienia, swędzenie i łuszczenie, koi mięśnie po nadmiernym wysiłku fizycznym, odmładza, wzmacnia i pielęgnuje skórę, czyni ją nawilżoną, sprężystą i pełną zdrowego kolorytu.

Poznaj właściwości olejku magnezowego na własnej skórze. Znajdziesz go na stronie: www.kumazu.pl

Renata Zielezińska

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności