omniDoc – nowa jakość w telemedycynie

Platforma omniDoc to usługa pozwalająca na szeroki dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów, niezależnie od miejsca przebywania pracownika – szybko, intuicyjnie i bezpiecznie.

 

 

Oferta omniDoc skierowana jest do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości opiekę medyczną w wersji online – bez kolejek i konieczności umawiania wizyty w placówce. Komunikacja z lekarzem pierwszego kontaktu bądź specjalistą odbywa się poprzez video albo czat – w 100% zdalnie.

Dla pracownika to oszczędność czasu i pieniędzy, a także pewność uzyskania tak samo profesjonalnej porady jak podczas standardowej wizyty u lekarza. W ramach abonamentu każda osoba ma możliwość konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu bez żadnych ograniczeń i dostęp do porad lekarzy specjalistów. Pracownicy mają też możliwość skorzystania z pakietu wizyt online z dietetykiem, psychologiem oraz fizjoterapeutą.

Indywidualne konto użytkownika zawiera niezbędne informacje oraz dotychczasową historię chorób, z którymi lekarz może zapoznać się jeszcze przed rozmową.

– Konsultacja online za pomocą wideorozmowy czy czatu pozwala błyskawicznie rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać profesjonalną poradę. Połączyliśmy korzyści dla pracowników (opieka medyczna jest najczęściej oczekiwanym benefitem), z wymiernymi korzyściami dla firmy: oszczędność pieniędzy oraz zwiększenie efektywności zatrudnionych osób – mówi Mateusz Kloc, założyciel Platformy Telemedycznej omniDoc.

Strona internetowa: www.omnidoc.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności