lederboard

Otwarcie ekskluzywnej kliniki medycyny estetycznej


Kilka dni temu odbyło się uroczyste otwarcie drugiej kliniki „Dr Beata Dethloff” – cenionego warszawskiego ośrodka medycyny estetycznej, centrum anti-aging. W spotkaniu wzięli udział eksperci kliniki, gwiazdy, partnerzy instytucjonalni.

„Dr Beata Dethloff” od lat z sukcesem oferuje pacjentom holistyczną opiekę w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, medycyny anti-aging, dietetyki, trychologii. Klinika była wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia w dziedzinie anti-aging.

Obecnie, Beata Dethloff otworzyła nową siedzibę w urokliwym centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 21. Nowa placówka pozwoli jeszcze bardziej rozwinąć spektrum działań. Wspólnie z ekspertami w zakresie dietetyki, trychologii i kosmetologii otworzyła bowiem nowoczesne centrum anti-aging.

1902036_751304351619711_1912442299502184660_n

Zajmuję się pięknem. Głęboko wierzę, że ono jest nierozerwalnie związane z dobrym zdrowiem, kondycją, odpowiednią suplementacją, dobraną dla nas dietą, wewnętrzną harmonią i pięknem zewnętrznym – mówi dr Beata Dethloff. – Nie ma dwóch takich samych organizmów. Dlatego nigdy nie można stosować jednakowych rozwiązań – modelować twarzy w szablonowy sposób czy stosować tego samego rodzaju diety. W mojej ocenie najważniejsze to dobrze poznać pacjenta, jego historię, zobaczyć jak wyglądał chwilę po studiach, określić jego potrzeby i dopiero wtedy wypracować najlepsze dla niego rozwiązania. Współczesna medycyna estetyczna i medycyna anti-aging oferuje kolosalne możliwości przywrócenia naturalnego piękna, kondycji wynikającej z dobrego zdrowia. – dodaje.

Pacjenci doceniają, że po wizytach w klinice wyglądają młodziej, są wypoczęci, zrelaksowani i cieszą się naturalnym wyglądem. Klinika współpracuje z wybitnymi ekspertami – między innymi dietetykiem Anną Jelonek (ekspertem „Zielonego Widelca”, marki, która przygotowała specjalne zdrowe, dietetyczne i smakowite menu na otwarcie kliniki) oraz trychologiem Anną Kuznetsową.

Nieocenionym partnerem jest również DF Medica Polska, która wprowadziła na rodzimy rynek GENODIET COMPLETO – pakiet konsultacji genetycznych pozwalających określić zasady funkcjonowania naszego organizmu, ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych, alergii oraz informacji wskazujących pacjentom co robić by im zapobiec.

10405354_751304148286398_914873223120403438_n
Klinika oferuje najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne urządzenia, miedzy innymi Palomar Icon czy najnowszą generację Endermologie@LPG (dystrybutorem na polski rynek jest lider w tym zakresie ITP S.A). Od kilku lat wśród zabiegów króluje też karboksyterapia czy lubiana przez pacjentów mezoterapia osoczem (w klinice „Dr Beata Dethloff można rownież wykonać krem z naszego własnego osocza do stosowania po zabiegu), zabiegi z użyciem nici, przeszczepy tkanki tłuszczowej, redukcja blizn oraz inne zabiegi medycyny estetycznej.

Na pacjentów czekają ekskluzywne zabiegi firmy Klapp – na twarz i na ciało, kolagen oraz pełne spektrum zabiegów kosmetycznych (np. kawiorowe, ze złotem). Zainteresowaniem cieszą się innowacyjne koktajle kolagenowe ze złotem lub srebrem firmy Excellent. To nowoczesny, działający odmładzająco suplement codziennej diety.

Nowością w Polsce oferowaną w klinice „Dr Beata Dethloff” jest unikalna technologia Nu Skin® – ageLOC® wpływająca na proces starzenia się u jego źródeł. Wśród przeciwstarzeniowych rozwiązań oferowanych przez firmę znajduje się linia produktów ageLOC® obejmująca ageLOC® Galvanic Spa System czy ageLOC® Galvanic BodySpaTM, jak również system ageLOC®Transformation do codziennej pielęgnacji skóry.

10846512_751304648286348_4453127418998678072_n

Partnerzy:

DF Medica Polska -partner konsorcjów naukowych oraz firmy DF Medica s.r.l.,sukcesywnie kształtuje trendy wykorzystywania wiedzy o genach.Wprowadziła na rodzimy rynek pakiet konsultacji Genodiet Completo,który ocenia m.in. ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych (cukrzycy,otyłości, miażdżycy, wylewu itp.),informuje o wrodzonej nietolerancji na: gluten,laktozę i analizuje potencjał detoksykacyjny oraz antyoksydacyjny badanej osoby. Ułatwia tworzenie programów żywieniowych – dostosowanych do indywidualnych potrzeb organizmu pacjenta.www.dfmedica.eu

Klapp Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy.

ITP S A – jest w Polsce dystrybutorem takich znakomitych firm jak: Palomar Medical Technologies, Pollogen, Deka czy Storz Medical oraz nowych Technogym i LPG. Wybitni specjaliści medyczni oraz inżynierowie działu Research & Development pracują na tworzeniem nowych technologii estetycznych, a już teraz firma ITP S.A. może poszczycić się posiadaniem dobrze znanych marek Zaffiro, Cryolab, LipoShock i BodyMix.

Zielony Widelec Catering dietetyczny dla wymagających. Pomagamy spełniać marzenia o upragnionej sylwetce i zdrowym trybie życia, oferując indywidualne rozwiązania dietetyczne z posiłkami dowożonymi do Twojego domu lub biura. Codziennie rano pod Twoje drzwi dowieziemy całodniowy zestaw pięciu gotowych dań. Proponujemy programy dla osób chcących: zrzucić zbędne kilogramy, nabrać masy mięśniowej lub utrzymać satysfakcjonującą sylwetkę. Chcemy pokazać, że dbanie o siebie nie musi być udręką ani wiązać się ze stresem i nerwami. Stracisz ochotę na podjadanie i nabierzesz nowych nawyków żywieniowych, które pozwolą Ci uniknąć starych błędów.

Źródło: Materiały PR

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności