lederboard

Paulina Smaszcz-Kurzajewska będzie wspierać i motywować do działania kobiety w Krakowie

Kim jest KOBIETA PETARDA? Dlaczego chce żyć i pracować, by spełniać swoje oczekiwania? Jak ma poradzić sobie z przeciwnościami codzienności? Jak połączyć życie zawodowe z prywatnym? Jak zaplanować karierę? Już 20 listopada w Krakowie, w hotelu Vienna House Andel’s Cracow, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, razem z zaproszonym ekspertem, będzie inspirować panie do odkrywania własnego potencjału.

 

 

Szkolenie KOBIETA PETARDA! jest adresowane do wszystkich kobiet, aby pobudzić ich kreatywność i siłę do działania, wzmocnić wiarę w siebie oraz nauczyć podejmowania decyzji w zgodzie z własnymi potrzebami.

Spotkanie poprowadzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska – szkoleniowiec, trener zmiany i mentorka, która pracuje z paniami w różnym wieku z całej Polski; szerszej publiczności znana również jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

W trakcie życia spotkałam osoby – mentorów i mentorki, tzw. pomocne dłonie i konstruktywnych krytyków, które pomagały mi w sprawach nie tylko zawodowych, ale również prywatnych. Chcę dawać kobietom wsparcie, by odwdzięczyć się za to, co dobrego przyniósł mi los. Doradzać im, jak osiągnąć we współczesnym świecie chaosu, nadmiaru i braku autorytetów, szczęście, spokój i spełnienie. Podczas szkolenia opowiadam o swoich doświadczeniach, które mnie ukształtowały jako kobietę, matkę, przyjaciółkę, pracownika i dyrektora – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

­­Ideą szkolenia jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz integracja środowiska kobiet. W definicji autorki spotkania, KOBIETA PETARDA jest proaktywna, niezależna, świadoma mocnych i słabych stron. Stale poszerza swoją wiedzę. Dba o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wybacza sobie błędy, a z porażek wyciąga wnioski na przyszłość. To tylko niektóre z zasad omawianych podczas wydarzenia.

Motorem napędowym do stworzenia szkolenia specjalnie dla pań były wnioski z badań Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, które przeprowadziła do doktoratu na temat kobiet w połowie biegu życia u schyłku polskiej transformacji systemowej.

Z jednej strony, przez ostatnie 18 lat mojej działalności szkoleniowo-trenerskiej, zwróciłam uwagę, że kobiety są niesamowicie wykształcone, ambitne, wielozadaniowe, chętnie chłoną wiedzę. Natomiast z drugiej, moje badania pokazały, że pomimo tych zalet, dalej nie wierzą w siebie i mają zaniżone poczucie własnej wartości. Potrzebują potwierdzenia z zewnątrz, że są mądre, dobre w tym, co robią, a przecież każda z nich jest po prostu wyjątkowa, tylko musi być tego świadoma – przyznaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

W programie szkolenia KOBIETA PETARDA! autorka przewidziała tematy dotyczące różnych sfer życia, m.in. budowania marki osobistej, planowania kariery, radzenia sobie z krytyką, relacji damsko-męskich oraz work-life balance.

Stałym punktem szkolenia jest również wizyta gościa specjalnego. W Krakowie w środę, 20 listopada, wystąpi Anna Urbańska – Master Trener STRUCTOGRAM® Polska. Przedstawi uczestniczkom, jak wiedza o najnowszych badaniach nad mózgiem wpływa na wiarę w siebie, relacje damsko-męskie i szeroko pojęty biznes.

Po wystąpieniach panie będą miały możliwość skorzystania z konsultacji ekspertek wizerunku biznesowego w salonie mody Marella w Galerii Krakowskiej.

Szkolenie KOBIETA PETARDA! rozpocznie się o godz. 18:00. Miejscem spotkania będzie hotel Vienna House Andel’s Cracow (ul. Pawia 3).

Partnerami wydarzenia są: 3 Kolory Mózgu – STRUCTOGRAM, salon mody Marella, Kérastase, Klub Kobiet Biznesu „Kultura Sukcesu” oraz Cin&Cin.

Patronat medialny obejmują magazyny: „Imperium Kobiet” oraz „Law Business Quality”.

Sprzedaż biletów na szkolenie trwa do 20 listopada, do godz. 12:00. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł. Zapisy oraz szczegóły odnośnie wydarzenia są dostępne na stronie https://paulinasmaszczkurzajewska.com, w zakładce Kalendarz.

Kraków to czwarte miasto, w którym odbędzie się szkolenie KOBIETA PETARDA!. Na spotkanie w Poznaniu, Łodzi i Katowicach łącznie przybyło ponad 200 kobiet – w różnym wieku, o odmiennych doświadczeniach życiowych oraz na innych etapach kariery zawodowej.

PROGRAM SZKOLENIA KOBIETA PETARDA!

18.00 – 19.00 | KOBIETA PETARDA!, Paulina Smaszcz-Kurzajewska (w trakcie wystąpienia informacje dotyczące pozyskiwania grantów europejskich na rozwój kobiecego biznesu, które przekaże Joanna Borkowska)

19.00 – 19.15 | przerwa – czas na rozmowę, zdjęcia, autografy, zakup plakatu „Dekalog KOBIETY PETARDY!”, pudełka Wish Cards z autorskimi cytatami Pauliny, umówienie się na sesję mentoringową z Pauliną

19.15 – 19.45 | spotkanie z gościem specjalnym – Anną Urbańską, Master Trenerem STRUCTOGRAM® Polska

19.45 – 20.00 | przerwa – czas na rozmowę, zdjęcia, autografy, zakup plakatu „Dekalog KOBIETY PETARDY!”, pudełka Wish Cards z autorskimi cytatami Pauliny, umówienie się na sesję mentoringową z Pauliną

20.00 – 20.15 | zakończenie szkolenia i losowanie prezentów Partnerów, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

20.15 – 20.30 | wspólne wyjście na spotkanie z ekspertkami wizerunku biznesowego do salonu mody Marella (w Galerii Krakowskiej)

od 20.30 | indywidualne konsultacje z ekspertkami wizerunku biznesowego salonu mody Marella (dla uczestniczek szkolenia włoska marka odzieżowa przygotowała specjalne rabaty!)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności