lederboard

Perfekcyjny powrót do pracy? Tylko z Tressore!


Po urlopie  wracamy do zawodowych obowiązków z nową, młodzieńczą energią! Warto więc przy pomocy odpowiednio dobranego stroju podkreślić nasze atuty, a jednocześnie zachować profesjonalizm.

 

Twój urlop był fantastyczny? Tegoroczne wakacje były najlepsze? Świetnie! Warto jednak wiedzieć, że najlepszą wizytówką udanego letniego wypoczynku są nie tyle oryginalne pamiątki czy wzbudzające zazdrość koleżanek zdjęcia, co raczej promienna cera, nowa, szczuplejsza figura, opalone ciało,no i ten błysk w oku… Nic dziwnego zatem, że po okresie wakacyjnych wojaży z nową energią wracamy do pracy i codziennych obowiązków.

Czujesz, że możesz teraz przenosić góry? Wierzysz w to, że nowy projekt, którego się podejmiesz będzie najlepszy? Znakomicie! Pamiętaj jednak, by tę „dobrą zmianę” wykorzystać również wizerunkowo. Postaw na nowy styl i zaprezentuj się z najlepszej strony. Nieważne, czy pracujesz w urzędzie, w zespole, w którym nie króluje żaden „dress code”, czy może twoim żywiołem są spotkania z klientami na mieście. W każdym z tych przypadków staraj się ubierać modnie, ale z zamiłowaniem do klasyki, twórz zestawy perfekcyjne w każdym calu, ale z  odrobiną wakacyjnej swobody. Dzięki projektom marki Tressore osiągniesz ten cel bez trudu!

DCZ_7497

Stylowo w biurze

W urzędzie czy w banku liczy się nienaganna prezencja. Najlepiej więc wybierać ubrania klasyczne, o prostym kroju i subtelnych kolorach. Idealny zestaw do biura to sukienka Levanah o stonowanym kolorze, zestawiona z np. białym żakietem. Taki zestaw nie wymaga też wielu dodatków- wystarczy subtelna biżuteria i duża, modna torba!

DCZ_7381

Młodzieńczy luz

Nawet jeśli w twojej pracy nie obowiązuje dress code, warto po urlopie postawić na bardziej elegancką odsłonę swojego stylu. Znakomicie sprawdzi się w tej roli sukienka Louise- dziewczęca, słodka, po prostu idealna na lato! Zestawiona z wygodnymi balerinami doda ci swobody i niezobowiązującej elegancji. I jeszcze jedno- dzięki takiej kreacji idealnie podkreślisz swoją piękną opaleniznę!

Szyk na mieście  

Gdy większość czasu zajmują ci spotkania z klientami, musisz pamiętać, by ubrania, które masz na sobie były eleganckie i wygodne. Lekka sukienka Maria od Tressore jest odpowiednia na każde spotkanie. Utrzymana w spokojnej kolorystyce nie odwraca jednak uwagi od tego, co mamy do powiedzenia. Wystarczy tylko look perfekcjonistki dopełnić odpowiednimi dodatkami (np. dużą torbą, która pomieści laptop) i można ruszać na miasto!

Powrót do pracy może być inspirujący, niosący nowe wyzwania, a przede wszystkim stylowy! Wystarczy tylko, że w ofercie marki Tressore odkryjesz coś dla siebie!

 

Więcej inspiracji na www.tressore.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności