lederboard

Permanentne Piękno Małgorzaty Boroń


Każdy z nas ma wiele cennych książek, które otacza się szczególnym szacunkiem i dba o nie pieczołowicie. Bardzo często czyni się to ze względu na osobę, od której otrzymaliśmy książkę w upominku, oraz na okoliczność, którą nam ten dar przypomina. Powodem może być również i tak jest najczęściej nazwisko ulubionego autora, treść książki, jej szata graficzna, wartość dokumentalna itp.

 

W przypadku książki, o której chcemy mówić, a której tytuł brzmi „Permanentne Piękno” Małgorzaty Boroń powodów do szczególnego jej traktowania jest kilka. Przede wszystkim jednak ten, że jest to dzieło niezwykłe pod względem wydawniczym, jak również z racji swej zawartości. Niepodważalnym jej atutem jest przede wszystkim jej zawartość pod względem techniczno-szkoleniowym – po prostu niezastąpiona!!!

„Permanentne Piękno” składa się z tak naprawdę z dwóch części, a mianowicie z życia wziętej biografii oraz z niesamowicie dobrze opisanej techniki wykonywania samego kunsztu jakim jest makijaż permanentny.

Książka „Permanentne Piękno” Małgorzaty Boroń to książka nietuzinkowa. Zawiera wiele ciekawostek z zakresu makijażu permanentnego jak i wiele innych tematów, które są niezwykle cenne. To tak naprawdę własnoręcznie napisane rękodzieło samej autorki. Książka ta  jest także profesjonalnym narzędziem dla osób, które chcą się dowiedzieć więcej o technikach makijażu permanentnego. To 12 lat doświadczenia Małgorzaty Boroń przelane na papier, a dokładnie na 164 kartki papieru. Dodatkowo książka ta daje pewnego rodzaju bodziec i jednocześnie ratunek dla osób chorych. Otwiera nowy świat zapełniony kolorem, a nie bladością skóry. To dzieło również jest hołdem dla Amazonek.

 

boron_book_ksiazka o makijazu permanentnym lodz malgorzata boron

 

Cała książka wykonana jest z bardzo dobrej twardej okładce z obszernymi opisami zabiegowymi oraz posiada masę zdjęć ilustrujących krok po kroku wykonywany przebieg zabiegu. W samej okładce dominują ciemne kolory tła, a na nim barwne kolory prezentowanej samej autorki i znanej linergistki w Polsce – Małgorzaty Boroń. I jeszcze jeden ważny szczegół edycję dzieła wzbogacają trafne instrukcje zamieszczone pod ilustracjami.

„Permanentne Piękno” to jakby małe szkolenie, które warto mieć przy sobie. Dedykowane każdemu, kto chce poznać techniki wykonywania makijażu permanentnego. Uważamy książkę za bardzo wartościową, mimo że nie jest to może literatura do poczytania „dla zabicia czasu” – dla nas ma swoisty czar, gdyż mamy wrażenie, że pod postacią książki zamknięta jest mądrość szkoleniowa i zabiegowa, z której dano nam możliwość korzystać.

Koszt tej książki a właściwie dzieła to 490 zł, co na polski rynek wydawać  się by mogło bardzo drogo. Jednakże po wnikliwej analizie – ta cena zaporowa okazuje się nie wygórowaną biorąc pod uwagę sam kunszt, zdjęcia i precyzyjne rady samej mistrzyni makijażu permanentnego. Po przeczytaniu takiej lektury jesteśmy świadomi technik jakie proponuje autorka, jak również zapoznajemy się z licznymi newsami na temat makijażu permanentnego.

Książka cieszy się dużym powodzeniem i w związku z tym w chwili obecnej wydawana jest edycja w tłumaczeniu na język angielski, aby dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców poza granicami naszego kraju.

 

Gratulujemy sukcesu!

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności