Piękna w ciąży? Tylko z Koroną!


Boisz się, że w czasie ciąży twoje ciało dotkną niepowtarzalne zmiany? Koleżanki straszą cię rozstępami i cellulitem? Bez obaw! Dzięki specjalnym zabiegom pielęgnacyjnym w Klinice Korona przekonasz się, jak zjawiskowo można wyglądać w tym niezwykłym momencie życiowym!

 

Ciąża to dla każdej kobiety niezwykły okres. To czas przemian, rozkwitu, ale też obaw i lęku o zdrowie Maluszka. Wiadomo jednak, że każdy stres czy niepokój odbija się negatywnie na samopoczuciu dziecka, którego oczekujesz. Dlatego tak ważne jest, byś, będąc w błogosławionym stanie, nie żałowała sobie drobnych przyjemności, które skuteczne poprawią ci nastrój i sprawią, że będziesz tryskać pozytywną energią!

Jedną z nich  są zabiegi pielęgnacyjne. Wizyta u fryzjera czy manikiurzystki zawsze działają jak zastrzyk endorfin u każdej kobiety, jednak warto pamiętać, że panie spodziewające się dziecka wymagają też specjalnie dobranej do ich potrzeb pielęgnacji. Nie każdy zabieg czy preparat jest przecież bezpieczny dla zdrowia Twojego i Maluszka! Dlatego będąc w ciąży powinnaś wybrać salon urody, który oferuje starannie przygotowany plan pielęgnacji dla kobiet w ciąży. Z pewnością należy do nich Klinika Korona prowadzona przez znanego specjalistę- doktora Marka Janisza!

Delikatne kosmetyki, nieinwazyjne zabiegi, czy doświadczony personel, któremu można zaufać, to podstawowe cechy, dzięki którym Korona wyróżnia się na tle innych salonów urody. Tutaj każda przyszła mama może bez obaw oddać się w ręce specjalistów i po prostu zadbać o siebie!

Wśród wielu staranie dobranych zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet w ciąży dostępnych w podwojach Kliniki Korona warto polecić zwłaszcza delikatną maseczkę dotwarzy z witaminą C, naturalny peeling kawowy do ciała, relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu czy delikatny zabieg pomagający zapobiegać rozstępom. Jednak to ne wszystko – Klinika Korona oferuje bowiem całą paletę pielęgnacyjną dla przyszłych mam!

Przyjdź zatem do Kliniki Korona i przekonaj się, jak łatwo można zadbać o siebie w czasie ciąży!

Więcej na www.zdrowe-piekno.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności