Pierwsza konferencja Wenusjanek po wakacjach za nami


Kobiecość, pasja i inspiracja znów zagościły w warszawskim Sofitelu. Wspaniali goście, niezwykłe rozmowy, mnóstwo zabawy i pozytywnej energii to dowód na to, że Wenusjanki wracają w dobrej formie.

 

 

Za nami wakacje, czas błogiego leniuchowania na plaży i odpoczynku z dala od codziennego zgiełku. Pora wracać do rzeczywistości, lecz aby powrót był przyjemniejszy sezon powakacyjny należy odpowiednio rozpocząć. Idealną okazją do tego stała się szesnasta konferencja kobiet aktywnych w stolicy pt. “Wenusjanki”, która odbyła się drugiego dnia września w Hotelu Sofitel Victoria. Uczestniczki mogły liczyć na ciekawe prelekcje, na wieczór spęczony w miłej atmosferze i konkurs oraz wspaniałych gości.

Tego wieczora wśród zaproszonych gości znalazł się specjalista w dziedzinie zdrowia prof. dr hab. med. Adama Witkowskiego – kardiolog inwazyjny, członek Zarządu EAPCI Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu w walce o ludzkie życie mieliśmy okazję porozmawiać o pracy kardiologa oraz o tym jak odżywianie i aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie, a zwłaszcza na układ krwionośny odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie zabrakło także rozmowy na temat ogólnopolskiej kampanii “Stawka to życie. Zastawka to życie”, którą prowadzi obecnie Polskie Towarzystwo Kardiologiczne i której koordynatorem jest profesor Witkowski.

Do męskiego grona prelegentów tego spotkania dołączył także Kasjan Pracki – absolwent AWF, instruktor kulturystki oraz pływania. Dzięki wiedzy z zakresu fizjologii, biochemii i biomechaniki treningi z nim są dobrze przemyślane i zindywidualizowane. Podczas konferencji podzielił się wiedzą związaną z doborem odpowiedniej diety i treningu do swoich indywidualnych potrzeb, a także zdradził tajniki pracy trenera personalnego oraz opowiedział o tym jak wygląda dzień osoby wykonującej ten zawód.

wenusjanki (2)

 

Trzecim gościem konferencji był współwłaściciel sieci kawiarni Green Caffé Nero Adam Ringer. Ponad 20 lat mieszkał w Szwecji, do Polski wrócił na początku lat 1990 tych i na dobre rozpoczął karierę businessową. W 2003 wraz z grupą przyjaciół otworzył kawiarnię Green Coffee na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Z małego miejsca na wypicie dobrej kawy kawiarnia z czasem przeobraziła się w sieć, a pomogła jej w tym zawarcie joint venture z międzynarodową Caffe Nero w 2012. W czasie godzinnego wystąpienia Adama Ringera uczestniczki nie tylko wysłuchały ciekawej historii naszego gościa, ale dowiedziały się jak wyglądał proces wdrażania sieci kawiarni, a także na czym polega zarażanie miłością do kawy mieszkańców Warszawy.

Nie ma wątpliwości, że to było niezwykłe spotkanie. Nie zabrakło inspirujących rozmów przy filiżance aromatycznej kawy Nescafe Dolce Gusto oraz ciekawych zabaw networkingowych, dzięki którym można było poszerzyć grono swoich znajomych. Na przybyłe panie czekały także liczne prezenty jakie przygotowali partnerzy spotkania. Podczas konkursu na zakończenie konferencji w ręce pań trafiły m.in. niezwykłe kosmetyki oraz sukienki.

Organizatorem cyklu konferencji pt. “Wenusjanki” jest firma Com Creation. Więcej informacji na ten tmat na stronie internetowej: www.wenusjanki.com.pl

Partnerami spotkania byli:

Princessa, Nestle Waters, Nescafe Dolce Gusto, Dermedic, Bielenda, RevitaLash, beGLOSSY, Yonelle, Bourjois, Grey Wolf, Chanty, Marconi, Beauty Face, Orientana, magazyn Vege, Arbonne, Krystyna Sarnacka Photography.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności