Pierwsza na Podlasiu konferencja międzynarodowego stowarzyszenia BNI

26 kwietnia odbędzie się pierwsza na Podlasiu konferencja międzynarodowego stowarzyszenia BNI. To konferencja wyjątkowa bo zorganizowana przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, którzy są stowarzyszeni w BNI. Organizatorem jest BNI Białystok, który zrzesza już ponad 100 przedsiębiorców z naszego regionu, ale ta konferencja to także szansa na poznanie biznesów z innych części kraju, bo pojawią się na niej goście i przedsiębiorcy BNI z Polski.

 

 

W Dworze Czarneckiego zagoszczą znakomici prelegenci: Ryszard Chmura – dyrektor BNI Polska, Szczepan Brzeski – dyrektor regionalny BNI oraz zdobywca szczytu Mont Everest, Maciej Świerczyński – dyrektor regionalny BNI i właściciel firmy Network Way, Lechosław Chalecki – dyrektor regionalny BNI – trener biznesu, założyciel Szkoły Inspiracji.

Prelegenci  wraz z uczestnikami zgłębią temat ważny dla biznesu, czyli „Jak zabrać się za myślenie o jutrze? Temat konferencji został dobrany w taki sposób, aby skierować aktualne działania biznesu na tor projektowania przyszłości pełnej sukcesu. Prelegenci powiedzą o skalowaniu biznesu, motywacji w biznesie, znaczeniu networkingu, ale pojawi się też temat nietypowy, bo warsztaty oparte o strategię Walta Disnay’a.

Dodatkowym rysem konferencji jest wykorzystanie nowinek technologicznych m.in. Business Matchmaking, które dadzą możliwość m.in. podglądu firm i branż uczestników, możliwość błyskawicznego zapisu interesujących kontaktów i zaproszeń na indywidualne spotkanie. Wydarzenie zakończy się uroczystą galą oraz bankietem.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności