lederboard

Pierwszy autorski album fotografa Wojciecha Jachyry już w sprzedaży!

„BOYS” – to tytuł pierwszego autorskiego albumu fotografa Wojciecha Jachyry. Album jest zbiorem kilkunastu czarno – białych fotografii, z pierwszych lat działalności na rynku fotografii mody. Zawiera efekty pracy z modelami z najlepszych polskich agencji, którzy zostali wybrani specjalnie do projektów artysty. Album skupia się na ukazaniu męskiego piękna, ulotności chwili, delikatności. Wszystkie zdjęcia prezentowane w publikacji zostały wykonane w Warszawie i Gdańsku.

 

 

Wojciech Jachyra (@wojciechjachyra), rocznik 87. Urodził się w Kolbuszowej w województwie podkarpackim. Fotograf mody, pasjonat sztuki i filmu. Regularnie publikuje swoje prace w polskich i zagranicznych magazynach.

Tworzy autorskie projekty fotograficzne i sesje mody. Od roku na stałe związany z Londynem. Tam mieszka i tworzy kolejne sesje zdjęciowe z największymi agencjami modelingowymi. Jego autorytetami i inspiracjami do tworzenia są silne osobowości świata sztuki, fotografii i show-biznesu takie jak: Kylie Minogue, Madonna, Paolo Roversi, Tony Viramontes czy Ray Petri.

 

Album ukazał się nakładem wydawnictwa Anagram – www.anagram.com.pl

http://sklep-wydawnictwa-anagram.mozello.pl/sklep/item/nowosci/album-boys—wojciech-jachyra/

Patronat medialny: Law Business Quality

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności