Plecak? Mój wybór!

Stawiasz na wygodę, ale preferujesz jej eleganckie oblicze? A może po prostu znudziły ci się klasyczne torebki? Jeśli tak- czas najwyższy, by zaprosić do swej garderoby plecak!

 

Klasyczna torebka jest ponoć najlepszą przyjaciółką kobiety. Jednak odpowiednio dobrany plecak może być wcale nie gorszym kompanem, trudno bowiem przecenić jego zalety! Przede wszystkim, plecak pomieści niezliczoną ilość naszych drobiazgów, których jesienią i zimą niestety przybywa: parasolka, rękawiczki, lub czapka znajdą w nim idealne schronienie obok kosmetyczki, kluczy, telefonu czy… słodkiej przekąski.

Plecak sanowi również nieodłączną część garderoby każdej zapracowanej mamy: zapewnia swobodę ruchów i daje pewność, że wszystko, czego potrzebujemy podczas spaceru z dzieckiem, mamy pod ręką. Nie sposób nie wspomnieć też o dobroczynnym wpływie plecaka na nasz kręgosłup: w przeciwieństwie do torebki, którą zmuszone jesteśmy dźwigać na jednym ramieniu, ciężar w nim noszony rozkłada się równomiernie, dzięki czemu nasze plecy po prostu odpoczywają!

fabiola

Dlaczego mimo tych zalet większość pań wybiera jednak torebkę? Odpowiedź jest prosta: plecak kojarzy im się ze szkołą lub stylem sportowym, a nie z elementem ubioru, który pasuje do biura czy na bardziej oficjalne okazje. Na szczęście w ofercie marki Fabiola, której twórca to znakomity projektant, Krystian Grzeszczak, nie brak uroczych plecaków, które reprezentują połączenie stylu casual z ponadczasową elegancją. Plecaki w klasycznych, stonowanych kolorach pasują do każdej stylizacji i dzięki temu mogą towarzyszyć nam przez cały dzień: na uczelni, w pracy, na spacerze, zakupach, a nawet w teatrze czy podczas wytwornej kolacji. Dodatki marki Fabiola są nie tylko eleganckie, ale też solidnie i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu długo będą cieszyć nasze oko… i kręgosłup! Plecak wykonany z naturalnej, miękkiej skóry to spełnienie marzeń nowoczesnej, modnej kobiety o klasycznym dodatku, który zapewniając wygodę, pozwala cieszyć się z wyzwań, jakie dostarcza każdy dzień!

bez

Dzięki plecakom marki Fabiola elegancja nabrała nowego znaczenia: od teraz komfort i wygoda mogą iść z nią w parze. O tym jednak musisz przekonać się sama!

Ulubionych modeli szukaj na www.torebki-fabiola.pl 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności