Plejada gwiazd i niezwykła sesja zdjęciowa Jacka Poremby na polskiej premierze Huawei P9


Wczoraj wieczorem w Arkadach Kubickiego odbyła się polska premiera fotograficznego smartfona Huawei P9. Nowy flagowiec powstał we współpracy z firmą Leica. Gala została zaaranżowana jak multimedialna wystawa fotografii. Wydarzenie uświetniła przeprowadzona na oczach zgromadzonych gości sesja zdjęciowa, zrealizowana przez Jacka Porembę. Na premierze nie zabrakło gwiazd, pojawili się m.in. Łukasz Jemioł, Joanna Horodyńska, Kamila Szczawińska. Zwieńczeniem wieczoru był koncert Ani Dąbrowskiej.

 

Huawei P9 to pierwszy na świecie smartfon wyposażony w podwójny aparat fotograficzny, stworzony we współpracy z firmą Leica. Do możliwości flagowca nawiązuje hasło nowej kampanii „Zobacz każdy szczegół”, której twarzą został ambasador marki Huawei – Robert Lewandowski. Pierwsze działania promocyjne wystartują 27 kwietnia.

To właśnie korzystając z Huawei P9, uznany fotograf Jacek Poremba zrealizował swoją najnowszą sesję zdjęciową, która odbyła się w trakcie wieczornej gali uświetniającej polską premierę smartfona. Licznie przybyli goście, wśród których znalazły się topowe nazwiska świata mody i show biznesu, mieli możliwość zobaczenia mistrza w trakcie pracy. W zaledwie 15 minut zrobionych zostało 10 zdjęć w 5 różnych aranżacjach. Zarówno modelka, Ola Kowal, jak i sam fotograf dali z siebie wszystko. Osiągnięty przez nich efekt jest oszołamiający.

Agnieszka Popielewicz_Huawei P9

– Huawei P9 pokazuje, że obecnie smartfonów można używać także w profesjonalnej pracy fotografa – mówił Jacek Poremba. – Muszę przyznać, że kiedy po raz pierwszy wziąłem ten model do ręki, sam byłem zaskoczony jego szerokimi możliwościami oraz jakością wykonywanych przy jego pomocy zdjęć – dodaje.

W wydarzeniu wzięło udział wiele gwiazd, m. in.: stylistka Joanna Horodyńska, model Radek Pestka, projektant Łukasz Jemioł. Imprezę poprowadziła Agnieszka Popielewicz. Galę uświetnił koncert Ani Dąbrowskiej.

Wprowadzeniu Huawei P9 towarzyszyć będzie kampania „Zobacz każdy szczegół”, która oficjalnie rozpoczęła się właśnie dziś. Urządzenie będzie promować Robert Lewandowski, który od zeszłego roku jest ambasadorem marki Huawei.

Łukasz Jemioł_Huawei P9

Making of z kampanii Huawei P9 do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Z4hGLjR4Lo4&feature=youtu.be

Huawei P9 będzie dostępny u operatorów oraz w najlepszych salonach sprzedaży od środy. Jego ceny rozpoczną się od 2399 zł.

Jacek Poremba_1_Huawei P9
O Huawei Consumer Business Group

Od końca 2013 roku produkty i usługi firmy Huawei są dostępne w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Huawei został trzecim, globalnym producentem smartfonów pod względem sprzedaży w 2013. Firma otworzyła również 16 centrów rozwoju na całym świecie, m.in w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group (BG) odpowiada za szerokie portfolio produktowe w tym smartfony, urządzenia mobilne, domowe routery oraz usługi w chmurze. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku teleinformatycznym (ICT) i rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei BG dostarcza najnowocześniejsze technologie i rozwiązania klientom na całym świecie.

Jacek Poremba_2_Huawei P9

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę Huawei Consumer BG: consumer.huawei.com/en/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności