Podkarpacka Gala Biznesu we wrześniu!


Jeśli myślisz, że trzeba działać na wielką skalę, by usłyszeli o tobie inni, jesteś w błędzie. Lokalne firmy też mogą być docenione. Warunek jest jeden – trzeba zgłosić swój udział w plebiscycie „Najlepsi z Najlepszych” w ramach Podkarpackiej Gali Biznesu.

 

Województwo podkarpackie to prawdziwa kopalnia biznesowych talentów! Na mapie przedsiębiorczości wciąż przybywa firm z tego regionu Polski, które nie tylko potrafią umiejętnie znaleźć odpowiednią dla siebie niszę, lecz także zdobyć i utrzymać przy sobie klientów. Jednym z wielu wspaniałych przedstawicieli takiego działania rodem z Podkarpacia jest agencja wydawniczo – promocyjna I. D. Media. Działająca od ponad 10 lat Agencja dowodzona przez Ilonę Adamską z Sanoka ma na swoim koncie wiele książek, magazynów  i przedsiębiorczych ludzi, kilka portali i blogów. Agencja I. D. Media aktywnie wspiera również firmy z innych branż, zapewniając w pełni profesjonalną obsługę PR – ową.

Znane i szeroko komentowane są również wspaniałe imprezy firmowe, gale i konferencje organizowane przez firmę, na których zawsze spotkać można gwiazdy i wybitne osobistości ze świata mediów, sztuki, nauki i biznesu (m.in. Jolantę Kwaśniewską, Ewę Błaszczyk, Annę Muchę, Omenę Mensah, Otylię Jędrzejczak). Nic dziwnego zatem, że ogólnopolskie media, z magazynem Forbes na czele, chętnie wzmiankują o poczynaniach I.D.Media.

Szczególną uwagę warto zwrócić na organizowane przez wydawnictwo plebiscyty: „Diamenty kobiecego biznesu” oraz „Polskie Lwice Biznesu”, które pozwoliły zabłysnąć wielu firmom!

Idąc tym tropem, Agencja I. D. Media postanowiła tym razem nagłośnić lokalną przedsiębiorczość wywodzącą się z województwa podkarpackiego. Wybór miejsca jest nieprzypadkowy, gdyż to właśnie tam sięgają korzenie i początki działalności firmy Ilony Adamskiej. Nic dziwnego zatem, że właścicielka Agencji I. D. Media postanowiła wyłowić „gwiazdy biznesu” na podkarpackim nieboskłonie i uhonorować najlepszych na specjalnym plebiscycie.

Wydarzenie odbędzie się w ekskluzywnych wnętrzach Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie pod koniec września.  Nagrodzone zostaną najlepiej działające urzędy miast, a także mikro – i makroprzedsiębiorstwa z różnych branż. Imprezę zaszczyci wiele znakomitych osobistości ze świata show – biznesu i nie tylko! Plebiscyt poprowadzi niezrównany Ryszard Rembiszewski, a towarzyszyć mu będzie pomysłodawczyni projektu – Ilona Adamska.

Właścicielka Agencji I. D. Media przygotowała też dla gości wiele fantastycznych atrakcji, które z pewnością zbliżą do siebie zaproszonych gości – występ zespołu The Chance, degustacja wybornych alkoholi, czy konkurs z nagrodami z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór!

Prześlij zgłoszenie swojej firmy do plebiscytu „Najlepsi z Najlepszych”, weź udział w Podkarpackiej Gali Biznesu i … daj się zauważyć na tle innych firm!

Wydawnictwo przyzna 10 prestiżowych statuetek. 5 z nich otrzymają firmy wybrane przez redakcję magazynu „Law Business Quality”. 5 kolejnych będzie wyłonionych poprzez głosowanie SMS-owe z pośród firm zgłoszonych przez właścicieli przedsiębiorstw.

Więcej informacji już 15.05.2016.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności