lederboard

Podlaska Gala Biznesu 2019 już w najbliższy piątek! 27 firm otrzyma statuetki!

5 kwietnia w prestiżowym Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku odbędzie się pierwsza Podlaska Gala Biznesu, której pomysłodawcą jest magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Projekt wspierają dwie marki z Podlasia – Make Up Academy by Dorota LANGE oraz Social Place. 

 

 

We wtorek (26.03) kapituła i jury konkursu wyłoniła zwycięzców plebiscytu. 27 firm spośród ponad 50 zgłoszonych otrzyma prestiżowe statuetki. 7 przedsiębiorstw otrzyma wyróżnienia w postaci dyplomów.

W skład kapituły weszli Monika Zamachowska, Anna Korcz, Ilona Adamska, Alex Barszewski. Nad prawidłowym przebiegiem głosowanie czuwała KB Adwokaci – Kancelaria Gorczyca-Barszczewska.

Organizatorzy wzieli pod uwagę m.in. rekomendacje klientów, brak niepochlebnych opinii w sieci, doświadczenie, dotychczasowe osiągnięcia, innowacyjność, działanie według zasad biznesowego fair play.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas ekskluzywnej gali w hotelu Traugutta 3, w trakcie której wystąpi zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Anna Hamela oraz muzyczna gwiazda wieczoru Robert Janowski z pianistą Piotrem Matuszczykiem.

W trakcie gali odbędzie się licytacja obrazów białostockiej artystki Ewy Wiśniewskiej-Benedyczukna rzecz „Domu Jednego Serca” prowadzonego przez ks. Mateusza Bajena.

– Celem naszego plebiscytu jest wspieranie lokalnych marek, prestiżowych produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Prestiż w biznesie to biznes z klasą. Na co dzień mieszkam w stolicy, ale bacznie obserwuję podlaski rynek, często organizując w Białymstoku szkolenia i warsztaty dla kobiet biznesu. Jest sporo firm wybijających się ponad przeciętność, odnoszących spektakularne sukcesy – również na arenie międzynarodowej. Warto je pokazać! Warto je nagradzać! Warto uzmysłowić ludziom, że biznes rozwija się pomyślnie nie tylko w Warszawie. Za nami pierwsza, niezwykle udana edycja Gali Biznesu na Podkarpaciu. Teraz pora na Podlasie – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

– To będzie niezapominany wieczór przygotowany z wielką starannością i klasą. Chcemy zrobić wydarzenie na najwyższych poziomie organizacyjnym, angażując w to mnóstwo firm, organizacji nie tylko z Podlasia, ale i ze stolicy. To będzie wydarzenie, o którym na pewno będzie się mówiło jeszcze długo po jego zakończeniu. W planach mamy kolejne edycje – dodaje Dorota Lange, współorganizatorka gali.

Patronat honorowy nad Podlaską Galą Biznesu objął Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Nagrody zwycięzcom wręczy ceniona aktorka – Anna Korcz. Galę poprowadzi Ilona Adamska. 

 

Ostatnie bilety na event do nabycia na stronie: https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/podlaska-gala-biznesu-2019-28769/334728-bilety?fbclid=IwAR3s1KlWKEuAJKp9lRg_ZNvhx4qphH74KfcHl2Sn20ywrYSGGA1hLVzL__s

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Auto Fus Group Sp. z o.o. – Dealer BMW.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności