lederboard

Podsłuch w domu czy też samochodu bez limitu zasięgu ?

Jeżeli dziś słyszymy o podsłuchach to już raczej nikogo nie dziwi , wiele się słyszy o podkładaniu podsłuchów najczęściej jeżeli mówimy o politykach. Ale czy przysłowiowy zwykły kowalki może mieć coś wspólnego z podsłuchami ?

 

 

Podsłuch do domu

Okazuje się że tak i dostęp do tego typu podsłuchów jest bardzo prosty i nie potrzebne są duże nakłady pieniędzy na tego typu urządzenia. Najpopularniejszym tego typu urządzeniem jest taki podsłuch http://sklepelectrogsm.pl/podsluch-do-samochodu-proste-podsluchiwanie.html

Nieograniczony zasięg

Jego największą zaletą jest to że nie jest ograniczony w  żaden sposób zasięgiem, działa w technologii GSM, czyli działa w oparciu o kartę sim, którą należy włożyć do urządzenia, a następnie dzwonimy na nr karty, które jest w urządzeniu, a podsłuch automatycznie odbiera i możemy słyszeć co dzieje się dookoła, banalnie proste !

Pełna kontrola domu

A co za tym idzie możemy być oddaleni o wiele kilometrów od takiego urządzenia i będziemy wszystko słyszeć i nagrywać co dzieje się w danym pomieszczeniu . Umieszczając go w kilku pomieszczeniach możesz słyszeć co dzieje się w całym domu.

Takie podsłuchy sprawdzają się często przy rozwodach, gdy jedna strona chce udowodnić że ma rację i potrzebuje zebrać odpowiednie dowody. Tego typu urządzenie dostępne jest także w tym sklepie http://suplegsm.com/szpiegowskie/76-pods%C5%82uch-skuteczne-pods%C5%82uchiwanie

Podsłuch do samochodu

Są to urządzenia bardzo małe, nie większe niż paczka zapałek, a co za tym idzie można je bardzo łatwo ukryć w dowolnym miejscu. Jest też możliwość podłączenia urządzenia na stałe pod zasilacz, dzięki czemu 24 h na dobę możesz nasłuchiwać co się dzieje. Tego typu podsłuch bardzo dobrze się sprawdza jako podsłuch w samochodzie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności