lederboard

Pokaz mody Anny Cichosz na gali LWICE BIZNESU 2017

20 października w Hotelu Mercure Warszawa Grand odbędzie się finał 3. edycji plebiscytu Polskie Lwice Biznesu 2017. Na gości wydarzenia czeka wiele atrakcji, m.in. pokaz mody projektantki Anny Cichosz.

Warto dodać, że w tym roku nominowane do nagrody LWICA BIZNESU 2017 zostały m.in. Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska i Tamara Gonzalez (Macademian Girl). Pozostałe nazwiska zdradzimy pod koniec września!

 

Marka Ana Cichosz Fashion Designer powstała w 2006 roku. Od początku drogi jako projektant założycielka brandu – Anna Cichosz – ubiera świadome siebie i swoich potrzeb kobiety. Po doświadczeniach zdobytych w szkole, pracy jako stylistka oraz praktyce projektanta jej styl skrystalizował się … dwukierunkowo.

Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki. Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.

Ania_Cichosz_new2017_05

Kolekcja pret-a-porter sygnowana marką Anna Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. To klasyka w zdekonstruowanej formie, z nutą awangardy. Dla kobiet, które chcą się wyróżniać, ale chcą przy tym czuć się swobodnie. W kolekcji przeważają tkaniny w odcieniach czerni. Kolekcje projektantki goszczą na łamach najbardziej poczytnych magazynów o modzie, chętnie wybierają je też gwiazdy. Obecnie projektantka prowadzi autorskie atelier „Wizerunkownia” w Warszawie. Jej kolekcje można też kupić w partnerskich butikach na terenie całej Polski.

Podczas gali zostanie zaprezentowana kolekcja BE STRONG – jesień/zima 2017 dedykowana zdecydowanym, kobiecym i pewnym siebie kobietom.

Ania_Cichosz_new2017_14

Klasyczny krój połączony z asymetrią i drapieżnością wprowadza nowoczesne spojrzenie na klasykę. Barwy zawarte w kolekcji z dominantą czerni potęgują efekt mocnej strony kobiety. Elementy sylwetki w kształcie klepsydry to hołd oddany New Look, przełamany elementami współczesnymi dla wygody kobiet.

 

Kolekcja: Ana Cichosz Fashion Designer

Zdjęcia: Bastek Czernek

Makijaż i włosy: Małgorzata Ejmocka

Modelki: Aleksandra Ławnik, Ela Kawka

Miejsce: SixtySix Hotel

Produkcja: Lion’s Head Communications Group

Asysta: Edyta Dyrda

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności