lederboard

Pokochaj boho od Tressore!


Styl, który obowiązkowo pojawi się na naszych ulicach w tym sezonie? Boho! Jeśli chcesz być trendy- szybko skompletuj swój ulubiony zestaw razem z Tressore!

 

Boho to najgorętszy trend tej wiosny. Co więcej- takie ubrania będą supermodne także w późniejszym czasie. Dlaczego? Przede wszystkim etniczne wzory są niezwykle bogate i twarzowe- odpowiednio dobrane sprzyjają różnym typom urody. Inspiracje folklorem pozwalają również na tworzenie wielu stylizacji. Zestawienie z dżinsem znakomicie zaprezentuje się podczas weekendowego wypadu za miastem, fantazyjna spódnica zachwyci koleżanki podczas spotkania. Natomiast bluzka o wyrafinowanym kroju sprawdzi się nawet w pracy.

Jeśli jednak chcesz cieszyć się swoimi ulubionymi strojami w stylu boho, warto postawić nie tylko na oryginalne projekty, ale też na ubrania najwyższej jakości. Te wszystkie warunki spełnia każdy model z dowolnej kolekcji polskiej marki Tressore. Najlepsze tkaniny, staranne wykonanie i przyjazne dla kobiecej sylwetki kroje- to największe zalety ubrań marki Tressore! Wybierając Tressore będziesz zatem cieszyć się modnym, eleganckim, ale też niezwykle dziewczęcym lookiem!

 

4

Eteryczne i zwiewne- takie są najmodniejsze obecnie spódniczki czy tuniki. Model Lydie czy Boho, a także spódniczka Ginger to najlepszy dowód na to, że styl boho jest niezwykle korzystny dla każdej z nas. Właśnie takie spódnice będą modne tej wiosny i nadchodzącego lata!

Trafnym wyborem jest również bluzka Lou- Ann z najnowszej kolekcji marki Tressore. Delikatna, wzbogacona o misterny wzór, słowem- romantyczna!

 

3

Jeśli zaś myślisz, że etno i elegancja nie idą ze sobą w parze, szybko zmienisz zdanie, gdy tylko zaprosisz do swojej szafy bluzkę Elise z najnowszej kolekcji Tressore! Zestawiona np. z eleganckimi spodniami sprawdzi się nawet w biurze, w którym obowiązuje dress code!

Styl boho w wydaniu marki Tressore może być różnorodny i niezwykle inspirujący. Dzięki Tressore przekonasz się, że ubrania inspirowane sztuką ludową są nie tylko modne, ale też eleganckie. Po prostu- folklor i szyk mogą iść ze sobą w parze!

www.tressore.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności