lederboard

Polish Business Club: Tajemnica sprzedaży


24 września w Siedlcach odbędzie się spotkanie Polish Business Club. Gościem specjalnym będzie Sylwia Lehner, Prezes Zarządu renomowanej firmy Goniec Sp. z o.o., specjalizującej się  w expressowych przesyłkach kurierskich na terenie kraju, która zdradzi tajemnice i metody sprzedaży.

Polish Business Club co miesiąc organizuje spotkania, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Wrześniowe spotkanie w Siedlcach będzie poświęcone zdefiniowaniu, czym jest tak naprawdę sprzedaż. Odbędzie się ono 24 września o godzinie 12.00 w Hotelu Kamienica (ul. Wojska Polskiego 60, Siedlce).

Gościem specjalnym spotkania będzie Sylwia Lehner, Prezes Zarządu renomowanej firmy Goniec Sp. Z o.o., specjalizującej się w expressowych przesyłkach kurierskich na terenie kraju oraz autorka i właściciel nowo powstałej firmy Good Sales, trenującej i tworzącej zespoły sprzedawców, w małych i średnich przedsiębiorstwach. Prowadzi zajęcia i warsztaty sprzedażowe, które cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród firm, z którymi współdziała, ale z każdym, kto pragnie poznać jej” poza schematyczne metody sprzedaży”.

Agenda spotkania:
11:45 – Rejestracja na wydarzenie
12:00 – Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 – Przedstawienie uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)
13:00 – Krótka przerwa networkingowa
13:15 – Panel prelegencki: „Tajemnica sprzedaży”
14:15 – BusinessLunch & Networking
15:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku. Koszt udziału to 60 zł brutto.

Zarejestrować można się pod tym linkiem: http://plbclub.pl/polish-business-club-1/siedlce.html

Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do rejestracji i przybycia!

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności