Polska premiera najnowszej książki Anny Ewy Suska

Warszawa. 9 maja. Millennium Plaza. To tu hucznie celebrowano wydanie kolejnej książki mentorki biznesu i współzałożycielki ExcellenceVale Anny Ewy Suska. Sprawca całego zamieszania, czyli niezwykle wartościowa pozycja „Efektywny Biznes” przyciągnęła tego dnia liczne grono przyjaciół, mediów i wszystkich tych, którzy chcą, aby ich biznes przynosił oczekiwane efekty.

 

Na galę przybyło ponad 100 osób. Uroczystość rozpoczął krótki film na temat działalności Suska Mentoring, dzięki któremu Anna Ewa Suska od wielu lat pomaga rozwijać biznesy uczestnikom swojego autorskiego programu To Your Success.

Niespodzianka!

Niespodziankę zrobiła Joanna Ceplin, trenerka komunikacji marki online, która na zaproszenie ExcellenceVale w marcu tego roku przeprowadziła szkolenie z social mediów w Londynie dla przedsiębiorczych Polaków. Wizyta Joanny zakończyła się spontanicznym livem wraz z Anną Ewą Suska. Do Millennium Plaza zawitała także Ilona Felicjańska, która w styczniu tego roku wystąpiła jako panelistka podczas jednego z eventów ExcellenceVale w Londynie.

Przyjaciółka i wspólniczka

Autorce towarzyszyło liczne grono przyjaciółek i wspólniczek. Wśród nich Matylda Setlak, z którą Anna od roku współtworzy ExcellenceVale. Matylda od ponad 12 lat prowadzi All 4 Comms, największą agencję specjalizującą się w kampaniach komunikacyjnych skierowanych do Polonii na świecie. Wywiad z nią znalazł się książce „Efektywny Biznes” i jest to niemała skarbnica wiedzy na temat marketingu, komunikacji oraz współczesnych możliwości efektywnego promowania się i budowania spójnego wizerunku.

Wywiad, tort, autografy

Ilona Adamska, która wraz z I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna wydała pozycję „Efektywny Biznes” przeprowadziła na scenie wywiad z Anną Ewą Suska. Następnie na scenie pojawił się obowiązkowy tort i już można było ustawić się w kolejce do zdobycia autografu. Autorka podpisywała swoją najnowszą książkę i rozmawiała ze zgromadzonymi gośćmi.

Video relację z premiery znajdziesz tu:

https://www.youtube.com/watch?v=Gyogn0gJ-Jk

Foto relację tu:

https://www.facebook.com/pg/ExcellenceVale/photos/?tab=album&album_id=266247710614875

Premierę zorganizowała Katarzyna Dziubałka z Wielkiej Wymiany Kontaktów, która zajeła się także organizacją drugiej premiery książki „Efektywny Biznes” –  tym razem w Londynie, 9 czerwca w Cote Brasserie St. Paul’s.

 

Książkę „Efektywny biznes” Anny Ewy Suska można zamówić tu: http://excellencevale.com/sklep/ksiazki/efektywny-biznes/

O autorce:

Anna Ewa Suska – trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, niezależny konsultant, lider, wizjoner. Współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, konsultingowej i szkoleniowej. Otrzymała tytuł „Lwice Biznesu” w plebiscycie magazynu „Law Business Quality”. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016” oraz do plebiscytu Business Woman Roku 2017.

Wiecej o mentoringu https://www.youtube.com/watch?v=lfUONP41JxM

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności