lederboard

Pomysł na biznes beauty: Świadoma i spersonalizowana pielęgnacja dzięki testowi genetycznemu skóry SkinDNA™

Marzenie wielu kobiet o przedłużeniu młodości, idealnej pielęgnacji i odżywianiu ich skóry staje się rzeczywistością. To o czym marzyły nasze babcie, mamy – się spełnia. Już nie potrzebujemy wydawać pieniędzy na nietrafione zabiegi gabinetowe. Wystarczy zrobić test i poznać uwarunkowania genetyczne skóry, a następnie dobrać odpowiednią suplementację, dietę i zabiegi kosmetyczne/kosmetologiczne. Czy zatem jest test genetyczny skóry SkinDNA™ i jak możesz go wykorzystać w swoim gabinecie czy klinice?

 

 

 

SkinDNA™ – rewolucyjny test skóry

SkinDNA™ to kompleksowy test genetyczny, który pozwoli na wdrożenie indywidualnego planu profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry. Znajdziesz odpowiedzi na pytanie jak dbać o skórę Twoich klientów, jakich składników kosmetyków i zabiegów potrzebują, a jakich powinni unikać, oraz jaka suplementacja pomoże im w utrzymaniu zdrowego i młodego wyglądu, a także jakich suplementów i składników odżywczych nie powinni zażywać i jakie zabiegi będą dla nich skuteczne, a jakie są stratą pieniędzy i cennego czasu.

Koniec z eksperymentami!

Koniec z eksperymentami przeprowadzanymi na własnej skórze, teraz będziesz wiedzieć, co jest dla Twoich klientów korzystne i bez trudu dostosujesz odpowiednią pielęgnację: zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.

Każda skóra starzeje się w inny sposób, procesy te są zapisane w naszych kodach genetycznych. Starzenie skóry nie jest procesem jednorodnym, zachodzi na różnych polach.

Test SkinDNA™ bada 5 parametrów zdrowia skóry, powiązanych bezpośrednio z jej starzeniem. Są to:

 • jakość włókien kolagenowych utrzymujących jędrność i elastyczność;
 • nasilenie glikacji powodującej powstawanie zmarszczek;
 • podatność na uszkodzenia słoneczne i powstawanie plam pigmentacyjnych;
 • podatność na uszkodzenia przez wolne rodniki;
 • wrażliwość i skłonność do stanów zapalnych.

Dzięki testowi dowiesz się także czy dana osoba ma skłonności do chorób genetycznych skóry. Ta wiedza pozwoli na dobranie odpowiedniej suplementacji, która będzie działać profilaktycznie w ochronie przed zmianami i możliwymi chorobami skóry.

Test SkinDNA™ pozwala odkryć mocne i słabe strony skóry, w każdej z tych kategorii na podstawie 16 markerów genetycznych. Jest to unikalna kombinacja markerów, opracowana przez specjalistów z Australii z myślą o skórze.

Twórcy SkinDNA™

SkinDNA™ to australijska firma genomiczna założona przez Stefana Mazy’ego oraz czołowych badaczy i specjalistów w dziedzinie analizy genetycznej i terapii skóry. SkinDNA™ jest liderem w badaniach i postępie naukowym w zakresie prognozowania starzenia się skóry i rekomendacji produktów klinicznych. Stefan Mazy uważa, że odpowiedź na starzenie się skóry, leży w naszych genach. Dlatego powstał test, który dekoduje nasz skórny genom jako narzędzie do odpowiedniej profilaktyki starzenia się i chorób skóry.

Misją firmy jest: Wykorzystanie rosnącego trendu do zmiany sposobu w jaki ludzie dbają o swoją skórę i ich zaangażowanie w zdrowie tej skóry.

SkinDNA™ to firma doceniona przez Instytucje takie jak Baylor College of Medicine, College of Medical Aesthetics Mexico, Australasian Academy of Anti-Aging, DNA Diagnostic Center czy The Chaum Institute And Life Center oraz zdobywca nagród:

 • Australian Export
 • Frost & Sullivan Technology
 • 4th World-China Cosmetic Technology Summit
 • My Face My Body
 • Asia Pacyfic Enterprise
 • Corporate LiveWire Innovation & Excellence

Więcej informacji o firmie i samym teście SkinDNA™ można zaleźć pod poniższymi linkami:

https://www.female.com.au/stefan-mazy-skindna-interview.htm

SkinDNA™ w mediach

Ponieważ pojawienie się testu wzbudziło duże zainteresowanie medialne, przytaczamy tylko niektóre opinie redaktorów z najbardziej poczytnych światowych tytułów:

 • GQ: “Nowe technologie w pielęgnacji skóry rzadko nas ekscytują, lecz ta wywołała dreszczyk.”
 • Women’s Health: “Raport z badania podpowiada jakich składników szukać kupując kosmetyki – teraz to takie proste!”
 • Popular Science: “To nierealistyczne oczekiwać by produkt spełniał indywidualne potrzeby każdego klienta, ale ta nowość sprawia, że to możliwe.”
 • Vogue: “Zakończ zgadywanie podczas doboru pielęgnacji skóry, poznaj jej mocne i słabe strony.”

Jak wykonać test?

Test wykonuje się higienicznie i w zaciszu gabinetowym. Otrzymujesz zestaw do pobrania wymazu z policzka Twojego klienta, co jest zupełnie bezinwazyjne i bezbolesne. Następnie odsyłasz próbkę do sklepu NaturaBazar.pl (ul. Matuszewska 20, 03-876 Warszawa). Jest to test laboratoryjny, dzięki czemu ma znacznie większą wiarygodność niż testy domowe. Próbka wysyłana jest następnie do renomowanego laboratorium genetycznego SkinDNA™ w Sydney w Australii. Wynik przychodzi bezpośrednio na Twoją lub Twojego klienta skrzynkę e-mail w okresie od dwóch tygodni do miesiąca.

Jak przeprowadzić test:

https://www.youtube.com/watch?v=iEfl5xiDuLI

https://www.youtube.com/channel/UCRJ3TrSv-iRwZlo2_Oj33QA

Wynik testu nakreśli mocne i słabe strony skóry Twojego klienta. Będzie wskazywał te obszary, o które musi się szczególnie zatroszczyć by zachować młody i zdrowy wygląd na dłużej. Odpowie również na pytanie: czego unikać oraz określi, co jest dla niego nieskuteczne czy nieodpowiednie.

Ponieważ jest to test genetyczny, przeprowadza się go raz w życiu.

Bez względu na wiek, nigdy nie jest za późno, aby skupić się na przyszłym zdrowiu skóry.

Kup test SkinDNA™

Test można kupić przez sklep NATURABAZAR.PL. (link: https://naturabazar.pl/8981-skindna-test-genetyczny-skory.html)

Dla czytelniczek LBQ 20% rabatu na test z kodem SkinDNA20

Po zrobieniu testu nie zapomnijcie o dobraniu odpowiedniej suplementacji dla swoich klientów i zapytajcie naszego specjalistę (kontakt do p.Izabeli) o ich odpowiedni dobór! Nasi eksperci tworzą pełne plany pielęgnacyjne pod wyniki testu.

Więcej na www.skincare.eu

facebook.com/Skindnacare

instagram.com/skindnacare_pl

Zapraszamy także do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz profesjonalne porady jak dbać odpowiednio o skórę:  https://www.facebook.com/groups/3275055042603431

Co zyskujecie dzięki testowi SkinDNA?

– Klienta, który jest zadowolony z efektów zabiegów

– Czas, którego nie tracicie na nietrafione zabiegi i zastosowaną pielęgnację

– Pewność, że odpowiednio dbacie o zdrowie i piękno swoich Klientów

– Lojalność Klienta, dla którego możecie stworzyć indywidualny plan pielęgnacji, co wyróżni Wasz biznes od innych istniejących na rynku

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *