Port Lotniczy Wrocław najlepszym polskim lotniskiem regionalnym


Port Lotniczy Wrocław już po raz trzeci otrzymał statuetkę najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. Port dostał też nagrodę za najlepszy salon Business Lounge wśród lotnisk regionalnych. Nagrody Business Traveller Awards 2015 rozdano 17 lutego w Warszawie.

 

 

„O nagrodach zdecydowali podróżujący biznesmeni oraz travel managerowie w ramach specjalnej ankiety. Jakie kryteria były w ich oczach najważniejsze? To przede wszystkim rozbudowana siatka połączeń, optymalne godziny rejsów, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach” – wyjaśniono w komunikacie prasowym Wrocław Airport.

Do tej pory magazyn „Bussines Traveller” zorganizował trzy plebiscyty. W każdym z nich Port Lotniczy Wrocław zdobywał nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. W tym roku „Bussines Traveller” po raz pierwszy zorganizował plebiscyt na najlepszy Business Lounge. W tej kategorii wśród lotnisk regionalnych najlepszy okazał się również Port Lotniczy Wrocław.

Gala przyznania nagród za ostatni rok odbyła się w środę 17 lutego 2016 r. w Warszawie.

„Cieszymy się, że pasażerowie docenili nas już po raz trzeci z rzędu. To pokazuje, że dobrze odczytujemy ich potrzeby i oczekiwania. Stale udoskonalamy nasze usługi tak, by zapewnić pasażerom najwyższy komfort usług” – zapewnił cytowany w komunikacie Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Wrocławskie lotnisko – jak czytamy w informacji prasowej – stawia przede wszystkim na profesjonalną i szybką obsługę. Z myślą o wygodzie wszystkich podróżnych port nieustannie doskonali swój autorski program – stop kolejkom. Ponadto oferuje wygodne usługi, np. Bussines Class Fast Track, których rezerwacja możliwa jest przez internet, a także tani i wygodny parking.

Wrocław2

Najbardziej wymagający pasażerowie, szczególnie ceniący sobie czas oraz prywatność, mają do dyspozycji usługi VIP & Business Services. Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów. To miejsca dla osób, które pragną odpocząć lub popracować w kameralnych warunkach.

„Z punktu widzenia podróży biznesowych bardzo istotna jest także bogata oferta połączeń, w tym na najważniejsze lotniska Europy. Warto przy tym podkreślić, że Wrocław również stał się ważnym punktem na jej biznesowej mapie. Dlatego stale wzrasta liczba podróży w tym segmencie rynku” – dodał Dariusz Kuś.

Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Frankfurtu, Monachium, Duesseldorfu czy Kopenhagi, które są ważnymi hubami przesiadkowymi. Dogodne połączenia i odpowiednio dobrane godziny lotów umożliwiają dalszą podróż do europejskich centrów biznesowych, jak również do metropolii Azji i Ameryki – zaznaczono w informacji prasowej.

(gm)

FOT. © WROCLAW AIRPORT

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności