lederboard

Power? Play! Kalendarz premier gier video

Czas urlopu to najlepszy moment, by wypróbować nowości z dziedziny gier komputerowych. Mamy do wyboru naprawdę wiele gorących premier, które aż proszą się o przetestowanie!

 

W tym roku większość z nas swój urlop spędziła lub spędzi w kraju. Taka opcja ma oczywiście wiele zalet, ale bez względu na to, czy wybierzemy góry, morze czy jeziora, musimy liczyć się z jednym – z nieprzewidywalną pogodą. Kapryśna aura potrafi zniechęcić do wyjścia z kwatery nawet najbardziej zaprawionych w boju turystów. Na szczęście jest sposób, za sprawą którego nie będzie to czas stracony i nie mówimy tu o oglądaniu w telewizji powtórek seriali czy o czytaniu przewodników turystycznych, by choć w wyobraźni zobaczyć atrakcje, których zwiedzanie musimy odłożyć na inny, mniej deszczowy dzień. Mowa o… gorących premierach wśród gier komputerowych!

Na szczęście hasło: „sezon ogórkowy” nie dotyczy tej branży, o czym łatwo można się przekonać zaglądając na https://allegro.pl/premiery/kalendarz-premier-gier-video. Znaleźć tu można długo wyczekiwane premiery, kontynuację głośnych tytułów i zupełne odkrycia.

Miłośnikom dużej porcji adrenaliny, która wynika z szybkiej jazdy autem na pewno przypadnie do gustu „Fast & Furious Crossroads”, długo wyczekiwana przez wielbicieli gatunku. Każdy, komu nieco znudziły się „Need for Speed” będzie zachwycony nową grafiką i zupełnie innowacyjnymi możliwościami. W dodatku ciekawe misje fabularne, podczas których musimy wykazać się nie tylko umiejętnościami dobrego kierowcy sprawią, że po ten tytuł chce się sięgnąć nawet wtedy, gdy pogoda za oknem zaczyna nam sprzyjać!

Każdy, kto woli podróże w czasie, powinien natomiast sięgnąć po grę „Crusader Kings III”, zapowiadaną jako największa premiera pierwszej połowy września. Kontynuacja bestsellerów na pewno nie wypada blado przy swoich poprzedniczkach, a to za sprawą scenerii i szczegółom historycznym, które odwzorowano i tym razem z wielką dokładnością. Jednym zdaniem, to świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy muszą zmierzyć się z powtórką z matury czy innego egzaminu z historii.

Z kolei wielbiciele sportu też nie będą narzekać na nudę. Co prawda pandemia wraz ze wszystkimi swoimi konsekwencjami pozbawiła ich możliwości oglądania na żywo ważnych wydarzeń sportowych, ale mamy przecież jeszcze do dyspozycji wirtualny świat, w którym każdy może wcielić się w rolę sportowca na medal. Sprzyjają temu sierpniowe i wrześniowe premiery gier: „NBA 2K21” – stworzonej z myślą o fanach koszykówki, „Tony Hawk’s Pro Skater 1+2” dla tych, którzy uwielbiają akrobacje na deskorolce i absolutny hit, „Captain Tsubasa: Rise of New Champions”. Na szczególną uwagę warto zwrócić zwłaszcza na ten ostatni tytuł, nazwany kultowym tygodnie przed premierą. Dlaczego? Warto przekonać się na własne oczy!

Nowe odsłony znanych tytułów, czy całkiem nowe gry? Nieważne, jakie mamy preferencje, ważne, że gry, które wybierzemy dostarczą nam wielu emocji, nie tylko latem, ale też w czasie zbliżających się długich, jesiennych wieczorów!

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności