lederboard

Poznaj modne dodatki do karnawałowych stylizacji!

Już dziś zaplanuj każdy szczegół swojej stylizacji, w której tanecznym krokiem wejdziesz w magiczny czas karnawału. Z firmą KOCH OPTICAL to proste!

 

Jest wiele sposobów na spędzenie udanego karnawału: można świetnie się bawić zarówno na wielkim balu w dystyngowanym towarzystwie, jak i na domówce, w gronie sprawdzonych znajomych. Bez względu na to, jaką opcję wybierzemy, warto wcześniej zaplanować imprezową stylizację, tak, by nie odkładać przygotowań na ostatnią chwilę i uniknąć niepotrzebnego stresu. Pamiętajmy zwłaszcza o tym, by nie ograniczać się jedynie do wyboru wieczorowej sukienki, pasujących do niej butów i torebki, lecz by zadbać również o inne, nie mniej ważne dodatki.

Wśród biżuterii, czy ozdób, jakie np. wpinamy we włosy, warto zwrócić szczególną uwagę na oprawki do okularów. Choć

bez okularów wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania, to nikt nie powinien mieć wątpliwości, że już dawno przestały one pełnić rolę wyłącznie użytkową. Dzięki modnym kształtom i kolorom oprawek, w jednej chwili możemy zmienić swój wizerunek ze stonowanego (jaki sprawdzi się na co dzień, w pracy) na nieco bardziej zaskakujący i ekstrawagancki, słowem, idealny na karnawałową imprezę. Taki efekt osiągniemy wybierając oprawki ekskluzywnej marki RETRO MILANO, BOLON i wielu innych, jakie ma w swej ofercie firma KOCH OPTICAL.

Wystarczy zajrzeć na stronę internetową www.kochoptical.pl, by zorientować się, że propozycje firmy Koch Optical to idealny wybór dla osób, które chcą podkreślić swoją wyjątkową osobowość. Oryginalne, a jednocześnie eleganckie oprawki od Koch Optical sprawdzą się zarówno jako mocny akcent stylizacji przygotowanej na wielki bal, jak i na domówkę w gronie najbliższych, gdzie panuje bardziej swobodna atmosfera.

Wśród okularów dostępnych na stronie (które dodadzą szyku wieczorowej stylizacji) warto zwrócić szczególną uwagę na najnowsze modele oprawek, które pasują wielu osobom, bez względu na kształt twarzy, a jednocześnie wyglądają równie stylowo, gdy są noszone na co dzień.

Okulary ratują nasz wzrok, a modne i stylowe oprawki pomogą uratować każdą karnawałową stylizację.

To idealne połączenie uzyskamy wybierając okulary RETRO MILANO, które dostępne są w wybranych salonach optycznych w całej Polsce!

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności