lederboard

Poznaj pomysł na zawsze trafiony prezent lub podarunek, niezależnie od okazji!

Kiedy myślimy o podarunku dla kogoś, chcemy, by był to prezent udany. Wkładamy w to wiele serca, chęci, również czasu – jeżeli więc pomimo tego, widzimy, że przesadziliśmy lub ruszyliśmy w zupełnie niewłaściwą stronę, nie jest to nic przyjemnego, do tego możemy uznać, że spora część pieniędzy została wyrzucona w błoto. Jest jednak sposób na to, by prezent zawsze okazał się tym udanym i trafionym!

 

Karty podarunkowe to coraz popularniejsze rozwiązania, oferowane nam przez wiele sieci sklepów. To właśnie one mają za zadanie sprawić, że finalnie prezent, wybrany sobie przez osobę obdarowaną, zawsze będzie tym udanym.

Same karty podarunkowe coraz szybciej zyskują na popularności i coraz chętniej są one wybrane przez wiele osób, które nie mają pomysłów na pewny i trafiony podarunek. Pamiętajmy jednak, że wcale nie musimy decydować się na kartę podarunkową konkretnej sieci sklepów. To opcja, która przynajmniej trochę ogranicza, niezależnie od tego, czy będzie to karta do sieci księgarni, czy do jednego ze sklepów z odzieżą. Jeżeli chcecie być pewni, że osoba obdarowana wybierze dokładnie to, co chce kupić i czego potrzebuje, wybierzcie kartę podarunkową konkretnego centrum handlowego. Taką opcję oferuje m.in. Galeria Bronowice w Krakowie, która przygotowała dla swoich gości i klientów swoją kartę podarunkową.

Karta podarunkowa Galerii Bronowice – zawsze sprawdzony prezent dla osób z Krakowa i okolic

Kwotę przeznaczoną na karcie podarunkowej Galerii Bronowice można wydawać w niemal każdym sklepie na jej terenie. Dzięki tak szerokiej opcji wyboru mamy pewność, że osoba obdarowana wybierze to, czego naprawdę potrzebuje. Jest to o tyle pewne, że oferta sklepów w Galerii jest bardzo szeroka, od biżuterii, przez odzież, obuwie, elektronikę, kosmetyki, akcesoria dla dzieci, zabawki, dodatki i wyposażenie domu, książki i wiele, wiele innych. Sprawia to, że koś naprawdę ma szanse wybrać to, czego potrzebuje. Ten powód zresztą jest kolejnym argumentem za tym, by zdecydować się na właśnie kartę podarunkową.

Pełną listę sklepów w Galerii Bronowice znajdziecie TUTAJ

Prezenty, których wręczać nie wypada

Jest wiele rzeczy, których ktoś może potrzebować. Wiele z nich jednocześnie nie nadaje się na prezenty, gdzie wyjątkiem może być jedynie parapetówka – to okazja, gdzie królują prezenty praktyczne i jednocześnie dość nietypowe. W innym wypadku ciężko sprawić komuś toster, opiekacz, blender, wiertarkę, sportowe buty, kurs angielskiego, skórzany pasek do spodni czy inne rzeczy, które po prostu zazwyczaj kupujemy sobie sami. Nie zmienia to jednak faktu, że ktoś właśnie tego może potrzebować, nie nowych perfum czy zestawu książek lub dobrego alkoholu. Wtedy właśnie warto wybrać kartę podarunkową – z nią osoba obdarowana zrobi, co tylko będzie chciała, nie będzie czuła też zakłopotania w momencie wręczania zbyt praktycznego prezentu – w końcu wygląda to tak, jakby ktoś wiedział, że sama nie może sobie go kupić.

Z tego powodu karty podarunkowe są doceniane coraz bardziej przez osoby, które je dostają. W praktyce trafia do nich szansa albo zakupu, albo dopłynięcia do tego, czego naprawdę chcą i potrzebują, nie muszą więc one martwić się prezentami nietrafionymi czy kupionymi trochę na siłę, bardzo przeciętnymi, pasującymi do każdej okazji, czyli w praktyce do żadnej.

Idealne rozwiązanie dla firm i pracodawców

Karty podarunkowe furorę robią również w firmach i innych instytucjach. W końcu to miejsca, gdzie również trafiają do nas prezenty, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy urodzin. Ciężko jednak dopasować prezenty dla każdego, zwłaszcza że powinny one być w takiej samej cenie, do tego nikt chyba nie zna swoich pracowników na tyle, by wybierać prezenty kreatywne, nieoczywiste i trafione. Z tego powodu wiele firm i wielu pracowników decyduje się właśnie na karty podarunkowe, najczęściej właśnie do konkretnych galerii handlowych, w tym Galerii Bronowice – to opcja sprawdzona, praktyczna, bezpieczna, a taki właśnie powinien być prezent, który otrzymujemy od naszego pracodawcy czy przełożonego. Jednocześnie, to lepsza opcja, niż np. zwykła premia czy banknoty w kopercie. To przykłady pójścia po linii najmniejszego oporu.

Sama karta ma jednak formę prezentu i to właśnie liczy się tutaj tak bardzo. Do tego prezentuje się ona w sposób elegancki i atrakcyjny, dzięki czemu aż miło ją komuś wręczyć. Zakup karty też jest bardzo prosty, w przypadku Galerii Bronowice możemy to zrobić na miejscu, w Punkcie Informacyjnym Galerii Bronowice lub na stronie internetowej https://galeriabronowice.flex-e-card.pl. Mamy również szeroki zakres wyboru kwoty, od 30 zł do 4000 zł, gdy kupujemy kartę w Punkcie Informacyjnym lub od 30 zł do 1000 zł, gdy robimy to online. Jak widać, karta sprawdzi się nie tylko na prezenty skromne i mało zobowiązujące, jak i również na wspólne, duże prezenty, z okazji wesela czy wspomnianej już parapetówki.

Na wykorzystanie przekazanej nam kwoty każdy również będzie miał naprawdę dużo czasu – Galeria Bronowice daje na to aż 12 miesięcy, więc nikt nie musi się spieszyć, a jeżeli okaże się, że osoba obdarowana nie potrzebuje teraz nic pilnego, jak najbardziej może odłożyć kartę, by wykorzystać ją w naprawdę odpowiednim momencie.

Więcej o karcie Podarunkowej Galerii Bronowice możecie dowiedzieć się, klikając TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności