lederboard

Premiera książki Agnieszki Czaplińskiej ,,Karty pracy DISC. Ćwiczenia z budowania relacji w życiu zawodowym i osobistym”

3 lutego odbyła się w Warszawie premiera książki Agnieszki Czaplińskiej ,,Karty pracy DISC. Ćwiczenia z budowania relacji w życiu zawodowym i osobistym.’’ Wyd. Wolters Kluwer. Wydarzenie objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski.

 

Na samym wydarzeniu zaszczycili nas swoją obecnością v-ce Burmistrz dzielnicy Białołęki Izabela Ziątek, radny Piotr Knap oraz Jacek Poddębniak, z-ca dyrektora Białołęckiego Ośrodka Sportu.

Patronami medialnymi wydarzenia byli: Europejski Klub Kobiet Biznesu, Law Business Quality, Imperium Kobiet, Fundacja Fundamenty, Gazeta dla Przedsiębiorców MŚP, Kronika Rypińska.

Partnerem wydarzenia był VIP Business Club wraz z VIP Fundacją (Warto im pomóc). Fundacja przekazała swoją książkę na licytację w szczytnym celu na białołęcki Dom Dziecka.

Podczas wydarzenie było 50 zaproszonych gości z obszary i oświaty i przedsiębiorców z wielu branż: IT, transport- spedycja, księgowość i rachunkowość, edukacja, usługi prawne, PR i marketing, producenci polskich marek oraz przyjaciele i najbliższa rodzina.

To był wieczór pełen emocji i wielu rozmów między uczestnikami, a także podczas debety w której zaproszeni goście podzielili się swoimi doświadczeniami, refleksjami pracy z metodyką DISC.
Jak w swoim obszarze zawodowym wykorzystują na co dzień w pracy z uczniami, pedagogami, w zespole w branży transportowej, w procesach rekrutacji, w relacjach z pacjentem i jego rodzicem w terapii a także w kontakcie z klientem w branży IT.

A główna bohaterka wieczoru, książka ,,Karty pracy DISC. Ćwiczenia z budowania relacji w życiu zawodowym i osobistym’’ składa się z 4 części:

1. Część teoretyczna, dotyczące metody DISC
2. Ćwiczenia praktyczne wraz z dostępem do kodów jednorazowych do 4 aplikacji MOC KOLORÓW:
• Moc Kolorów Essentials
• Moc Kolorów Fundamenty
• Moc Kolorów Motywatory i Obawy
• Moc Kolorów Mówi-Myśli-Czuje
3. Wywiady z praktykami stosującymi metodę DISC, Konsultanci, Trenerzy, Przedsiębiorcy, przedstawiciele oświaty.

4. Wyniki badań na podstawie MaxieDISC® w 3 grupach: rekrutacje, przedsiębiorcy, studenci na próbie badawczej 5984 badań.

Carl Gustaw Jung w 1921 r. w książce Typy psychologiczne. Wyróżnił cztery podstawowe typy osobowości: typ myślowy, uczuciowy, doznaniowy, intuicyjny. Ericson wyodrębnił 4 typy osobowości: czerwony- dominujący; żółty- inspirujący, zielony- stabilny; niebieski- analityczny.

Te 4 typy dają ogromną możliwość kombinacji i pokazują naszą różnorodność w różnych dziadzinach życia. Typologia jest ponadczasowa i wciąż żywa. Na poziomie językowym często odwołujemy się do tych kategorii, np. mówią, że ktoś kieruje się w życiu sercem lub rozumem, a my w książce pokazujemy skąd się to bierze.

Nowoczesna forma połączenia książki merytoryki wraz z ćwiczeniami z wykorzystaniem aplikacji Moc Kolorów do której dostęp na podstawie unikalnych kodów otrzymuje każdy czytelnik. Takie połączenie metod pozwala na głębokie wejście w tematy związane z motywacją, wartościami, rozpoznawaniem swoich mocnych stron o obszarów do rozwoju jak również doskonalić umiejętność zrozumienia drugiego człowieka i jego zachowań.

Książka jest doskonałą pozycją dla pracowników działów HR, trenerów, coachów, psychologów, doradców zawodowych, nauczycieli, osób indywidualnych oraz par.

Część artystyczną prowadziła Ania z Be Active Group a o nasze podniebienie naszych gości zadbały dwie restauracje: Shizen Restaurant& Sushi Bar oraz Restauracja Caterina.

Piękne chwile upamiętniła Agnieszka Ginger Art. Studio.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności