Premiera zapachu AVON Life z Kenzo Takadą


W ostatni piątek odbyła się premiera najnowszego zapachu AVON Life zaprojektowanego przez światowej sławy projektanta Kenzo Takadę. Gościem specjalnym był sam projektant, a na scenie towarzyszyły mu rodzime gwiazdy – Marcin Prokop, Dorota Wellman i Marta Żmuda Trzebiatowska. Myślą przewodnią premiery było hasło „Pięknie Żyj”, będące kluczowym elementem filozofii nowych perfum.

 

Podczas premiery przenieśliśmy się w magiczny świat wyobraźni Kenzo Takady, który opowiedział o tym, czym inspirował się przy współpracy z marką AVON, co czuje, gdy przygląda się osobom używającym jego perfum oraz co było inspiracją przy tworzeniu flakonu zapachu AVON Life.

Premiera AVON Life x Kenzo Takada_7

– Największą radość sprawia mi szkicowanie piękna, które dostrzegam wokół siebie i przekuwanie go w rzeczywisty projekt. Dzięki współpracy z marką AVON mogłem wcielić w życie motto, które towarzyszy mi każdego dnia: Live Life Beautifully. Żyj pięknie. Zapachy podkreślają optymistyczny stosunek do życia, a ich flakony przykuwają wzrok swoim oryginalnym wykończeniem i staną się dekoracją naszego domupowiedział Kenzo Takada.

Premiera AVON Life x Kenzo Takada_1

Razem z Kenzo Takadą, premierę świętowały polskie gwiazdy. Prowadzący Marcin Prokop szukał wśród nich odpowiedzi na pytanie czym dla każdego z nas jest piękne życie. O wyznawanych wartościach i osobistej filozofii wypowiedziały się znana fotografka i polska modelka Lidia Popiel, aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska i dziennikarka Dorota Wellman. Centralnym punktem wydarzenia była wielobarwna, kwiatowa ścianka, na której goście wpisywali własne przemyślenia na temat idei pięknego życia, pięknych wartości.

Zapachy AVON Life odzwierciedlają nie tylko troskę o piękno zewnętrzne, ale także dzięki niezwykłym kompozycjom przywodzą na myśl najlepsze wspomnienia, dodają energii i radości. Sprawiają, że osoby które je noszą pamiętają o tym, aby cieszyć się każdą, najdrobniejszą chwilą.

Premiera AVON Life x Kenzo Takada_3

 

AVON Life dla Niej to zapach dla kobiet kochających piękne życie, czerpiących radość z każdej chwili. Otwiera go intrygująca świeżość lilii wodnej oraz nuta białej herbaty. Nuta serca – tutaj pierwsze skrzypce gra zmysłowy fiołek, w otoczeniu esencji wiśniowego drzewa. Nutę bazową stanowią głębokie wonie piżma, kwiatów irysa oraz paczuli.

Woda perfumowana AVON Life

Pojemność: 50ml, cena regularna 129 zł.

Zapach dostępny jest od 29.09.2016 r.

 

Męską odsłoną kolekcji jest AVON Life dla Niego. To zapach dla osób, które potrafią docenić najdrobniejsze elementy codzienności, cieszą się każdą piękną chwilą i emocjami. Rozpoczyna się od nut owoców jałowca, poprzez najważniejszy aromat liści fiołka, podkreślony obecnością geranium oraz anyżu. Nuty zamykające kompozycję oscylują wokół drzewa cedrowego, piżma oraz kłączy irysa.

Woda toaletowa AVON Life

Pojemność 75ml, cena regularna 105 zł.

Zapach dostępny jest od 29.09.2016 r.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności