lederboard

Premium RE Summit już w czerwcu w Warszawie!

Najważniejsi przedstawiciele sektora real estate, zarządcy nieruchomości, deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele instytucji finansowych i sieci handlowych spotkają się w Hotelu Sheraton podczas „Premium RE Summit”. Konferencji przyświecać będzie idea debaty o perspektywicznych kierunkach rozwoju i wyzwaniach przed jakimi stoją firmy związane z rynkiem handlowym i branżą nieruchomości. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca w hotelu Sheraton pod patronatem honornym Polskiej Izby Handlu.

 

Polska jest liderem w regionie Europy Centralnej i Południowej pod względem wartości transakcji na rynku nieruchomości, jednocześnie polski rynek staje się coraz dojrzalszy i bardziej wymagający. Przed branżą real estate stoją wyzwania związane z globalizacją, digitalizacją i cyfryzacją. Rozwój technologii wpływa na wszystkie rynki – handlowy, magazynowy, biurowy. Zaproszeni eksperci wypracują innowacyjne rozwiązania dla branży, wskażą perspektywy rozwoju w kontekście nowych technologii i globalnych trendów. Zmiany regulacji prawnych na rynku nieruchomości, programy rządowe, wprowadzenie nowych narzędzi inwestycyjnych, big data oraz e-commerce to istotne problemy, nad którymi pochylą się prelegenci podczas „Premium RE Summit”.

Rejestracja na wydarzenie już otwarta: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/european-retail-congress/11-czerwca-2018/rejestracja/

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności