lederboard

Prestiżowa statuetka dla Kliniki Korona!


Zorganizowana w czerwcu przez redakcję magazynu „Law Business Quality” gala zgromadziła wielu znakomitych przedstawicieli świata biznesu. Nic dziwnego – podczas eventu rozdane zostały nagrody w ekskluzywnym plebiscycie „Prestiżowy Produkt Roku 2016”.

 

Znakomite Jury w składzie: Monika Zamachowska, Anna Korcz, Paulina Holtz, Anna Kalata, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska, Anna Kazakow, Ewa Hartman i Magdalena Kowalska, wyłoniło 21 wyjątkowych, na polskim rynku, marek. W kategorii Zdrowie bezkonkurencyjna okazała się warszawska Klinika Korona! Nagrodę odebrał dumny właściciel firmy, doktor Marek Janisz:

– To dla nas ogromny zaszczyt i wielka radość, że Klinika Korona została dostrzeżona i doceniona przez tak fantastyczne jury. Cieszymy się niezmiernie z przyznanej statuetki i dołożymy wszelkich starań, aby poziom wykonywanych przez nas usług był wciąż najwyższy. – mówi doktor Marek Janisz.

_FIK7444

Z decyzją Jury zgodzili się wszyscy goście obecni na gali, a zwłaszcza zadowolone klientki Kliniki Korona:

– Od jakiegoś czasu, regularnie co pół roku wykonuję badania profilaktyczne piersi w Klinice Korona i uważam, że to fantastyczne miejsce! Sądzę, że statuetka „Prestiżowy Produkt Roku 2016”, którą otrzymała Korona nie mogła trafić w inne ręce! W gabinecie doktora Marka Janisza zawsze panuje serdeczna, przyjazna atmosfera. Dzięki temu do badań podchodzę ze spokojem. Mam pełne zaufanie do tego miejsca i do profesjonalistów, którzy tam pracują. – wyznała Dagmara Wójcik, która gościła na gali zorganizowanej przez „Law Business Quality”.

_FIK7597

Wierne czytelniczki tego magazynu oraz pisma „Imperium Kobiet” kojarzą Klinikę Korona z badań profilaktycznych piersi. Jednak gabinet doktora Marka Janisza ma do zaoferowania znacznie więcej! W ofercie Kliniki znajdziemy bowiem szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Coś dla siebie znajdą tam zarówno panie, którym zależy na poprawie kondycji skóry, jak i te, które szukają bardziej radykalnych rozwiązań.

Wszystkie klientki Kliniki Korona są pewne jednego: w sprawach zdrowia czy urody warto zaufać profesjonalistom – takim jak laureaci statuetki „Prestiżowy Produkt Roku 2016”, Klinika Korona!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności