Prezes Delii Karol Szmich Menadżerem Roku 2022

Karol Szmich, prezes firmy Delia Cosmetics, otrzymał tytuł Menedżera Roku 2022 Regionu Łódzkiego. Uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody, odbyła się 22 czerwca w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 

 

 

 

Karol Szmich, Prezes Zarządu Delia Cosmetics Sp. z o.o. został laureatem w kategorii Duża Firma.

Niniejszy tytuł zostaje nadany osobie, która w danym roku wykazała największą skuteczność w zarządzaniu firmą, osiągając bardzo dobre wyniki ekonomiczne. Prezesa Delii wyróżniono m.in. za innowacyjność w działaniu, nowoczesne podejście do biznesu oraz pro-ekologiczne rozwiązania dostrzeżone na arenie polskiej i międzynarodowej.

Karol Szmich odbierając nagrodę na uroczystej gali finałowej z dumą podkreślił, że za sukcesem firmy stoją ludzie, którzy ją tworzą i podziękował wszystkim pracownikom Delia Cosmetics.

– Dziękuję również moim rodzicom, którzy uwierzyli we mnie i przekazali stery firmy w moje ręce – podczas wystąpienia Prezesa wybrzmiał również niezwykle ważny element działalności Delii – rodzinność. To główny filar firmy, który pozwala na to, że pracownicy mają realny wpływ na jej funkcjonowanie, posiadają swobodę działania, a ich potencjał i możliwości są w pełni wykorzystywane.

Organizatorami XV edycji konkursu byli Dziennik Łódzki oraz Loża Łódzka Business Centre Club.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności