„Private Banking po godzinach” – marka Noble Bank startuje z kolejną edycją projektu wizerunkowego


Noble Bank, najsilniejsza marka na rynku private banking w Polsce, startuje z kolejną odsłoną projektu „Private Banking po godzinach”. Jest to cykl ekskluzywnych klubowych spotkań, zainicjowany w 2012 roku z myślą o ludziach sukcesu, którzy pragną wciąż pogłębiać swoje pasje i zdobywać nowe biznesowe inspiracje. Gościem najbliższej, XI edycji będzie Nikolay Kirov, który poprowadzi spotkania poświęcone „Psychologii negocjacji w biznesie”. Cykl potrwa do końca czerwca 2017 roku i obejmie wydarzenia w 7 największych miastach Polski. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze starannie wyselekcjonowanych prestiżowych hoteli i restauracji. Goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. Wydarzenia koordynowane są we współpracy z Noble Concierge.

 

 

Noble Bank – lider private bankingu w Polsce

Noble Bank jest pionierem na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce. Oferta Banku od początku odpowiadała najwyższym światowym standardom bankowości prywatnej, cechując się jednocześnie innowacyjnością oraz elastycznym podejściem do potrzeb Klientów. Do ich dyspozycji Bank oddaje zespół profesjonalnych doradców, specjalistów w dziedzinie finansów, ale także prawa, podatków, nieruchomości. Private bankierzy, którzy zarządzają na co dzień majątkami Klientów, to najwyższej klasy doradcy, ale też biznesowi praktycy. Wyjątkowość private bankingu w Noble Banku polega nie tylko na elitarnym, indywidualnym doradztwie, ale również na opartej na zaufaniu relacji pomiędzy private bankerem a Klientem. Filozofię Banku doskonale oddaje hasło przewodnie „Noble Bank. Bank na pokolenia” – to bank, który buduje długoterminowe relacje, dając partnerom poczucie prestiżu i bezpieczeństwa. Do dyspozycji Klientów private banking w Noble Banku pozostaje także zespół specjalistów Noble Concierge, który pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, pomagając w organizowaniu szeregu zleceń związanych z czasem prywatnym.

 

Private Banking Po Godzinach – ekskluzywne spotkania z ludźmi biznesu

Na bazie tej właśnie filozofii – łączącej najwyższy poziom ekspertyzy i doradztwa inwestycyjnego
z indywidualnym podejściem do relacji z Klientami i zarządzania ich rodzinnym majątkiem – powstał
w 2012 roku koncept wyjątkowego cyklu „Private Banking Po Godzinach”. Noble Bank to nie tylko
nr 1 private bankingu w Polsce, ale także elitarny klub łączący wyjątkowych ludzi – ludzi, którzy sami doszli do swoich wielkich sukcesów, są liderami w swoich środowiskach i wciąż mierzą wyżej, szukają kolejnych biznesowych inspiracji. Projekt „Private Banking Po Godzinach”, oparty na formule ekskluzywnych spotkań z gośćmi specjalnymi, ma odpowiedzieć na tę właśnie potrzebę.

Każdej z edycji cyklu towarzyszy inny motyw przewodni – stwarza to Klientom Noble Banku okazję do dyskusji z największymi gwiazdami polskiej sceny publicznej i gospodarczej oraz z wybitnymi liderami – o biznesowych wyzwaniach, wpływie światowych trendów na funkcjonowanie polskich firm, ale także o pozabiznesowych pasjach, rozwoju osobistym i doświadczeniach. Gośćmi poprzednich edycji byli m.in. ekonomiści: Prof. Dariusz Rosati, Wiesław Rozłucki, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Witold Orłowski, silni liderzy z różnych dziedzin – jak Mateusz Kusznierewicz czy Gen. Roman Polko
i w końcu znani trenerzy, jak Jacek Walkiewicz czy Mateusz Grzesiak

 

Najbliższe spotkania: Nikolay Kirov i „Psychologia negocjacji w biznesie”

Gościem najbliższej, ruszającej 19 kwietnia 2017 roku, edycji spotkań Noble Banku będzie Nikolay Kirov, który poprowadzi wydarzenia poświęcone psychologicznym aspektom negocjacji w biznesie. Każdy z przedsiębiorców niejednokrotnie styka się z wyzwaniem poprowadzenia często trudnych rozmów – nie tylko z biznesowymi kontrahentami, ale także ze wspólnikami czy pracownikami. Podczas wystąpienia inspiracyjnego Nikolaya Kirova zobaczymy m.in. wyniki Instytutu Gallupa, pokazujące, dzięki którym pracownikom budujemy wartość w organizacji. Poznamy poziomy MEM’ów z koncepcji Spiral Dinamics, które determinują sposób negocjacji z partnerami w biznesie oraz wyniki kontraktów. Goście spotkań dowiedzą się jakie czynniki psychologiczne na to wpływają i dlaczego z niektórymi partnerami współpraca układa się łatwo lub odwrotnie, dlaczego czasami projekty nie są realizowane. Zobaczą też, jak konstruować komunikat tak aby rozmówca potrafił go zrozumieć.

Spotkania „Private Banking po godzinach” obejmą tym razem 7 miast i odbędą się w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Inspirującym dyskusjom towarzyszyć będzie nieformalna część koktajlowa – w swobodnej, klubowej atmosferze goście spotkań będą mieli okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów. O ekskluzywny charakter wydarzeń zadbają także partnerzy – starannie wyselekcjonowane, najbardziej prestiżowe polskie hotele i restauracje.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.privatebankingpogodzinach.pl

Private Banking po godzinach_logo

 

Nikolay Kirov – informacje

Dyrektor Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School – Akademii Leona Koźmińskiego, Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla firm.
Od 1996 r. mówca inspiracyjny, wykładowca i doradca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  • Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  • Budowania modeli e-Biznesu i Strategii

Od 20 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach inspiracyjnych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FiINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA na Białorusi. Wykładowca  „Kozminski AMP” –  „Advanced Management Program” – realizacja Warszawa – Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności