lederboard

Procedura odwoławcza w zamówieniach publicznych


Prawo Zamówień Publicznych umożliwia uczestnikom przetargów oraz ich zwycięzcom ochronę interesów własnych poprzez stosowanie kilku podstawowych środków. Głównymi z nich są odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej oraz skargi na wydane przez nią decyzje.

Mimo łatwych do opanowania podstaw prawnych, praktyka jest już zdecydowanie bardziej skomplikowana – niejednokrotnie nawet dla doświadczonych pracowników działów zamówień publicznych.

Szkolenie pod patronatem Law Business Quality, które odbędzie się 19 czerwca 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w budynku Millenium Plaza w Warszawie, pozwoli Państwu zapoznać się z wszystkimi kluczowymi aspektami odwołań i skarg funkcjonującymi w teorii i praktyce Prawa Zamówień Publicznych.

Nasi eksperci – jako praktycy i osoby o rozległym doświadczeniu z zakresu przedmiotu szkolenia – odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące postępowań odwoławczych oraz skarg na decyzje KIO.

Główne zagadnienia:
• Środki ochrony prawnej w systemie zamówień publicznych na gruncie obowiązującej i przyszłej ustawy PZP
• Odwołanie jako pierwsza instancja środków ochrony prawnej
• Postępowanie odwoławcze przed Krajową Izbą Odwoławczą
• Koszty w postępowaniu odwoławczym
• Skarga do Sądu na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej

Podczas szkolenia swoje prelekcje zaprezentują:
Grzegorz Bebłowski, właściciel Kancelarii Doradztwa Zamówień Publicznych, Paweł Faczyński, współpracownik Kancelarii Doradztwa Zamówień Publicznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://mmcpolska.pl/event/procedura-odwolawcza-w-zamowieniach-publicznych

baner300x300

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności