Projekt Mała Czarna X Gold


Projekt Mała Czarna powstał z pasji i miłości do mody. Trzy dziewczyny, każda inna, ale wszystkie mówią jednym głosem – MODĘ W POLSCE TRZEBA DOBRZE SPRZEDAĆ. O Poznaniu jest coraz głośniej za sprawą Małej Czarnej, a Paulina, Kasia i Karolina starają się robić wszystko, aby tych najlepszych przyciągnąć do stolicy Wielkopolski.

X edycja musiała być huczna. Piękna Sala Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich robi wrażenie sama w sobie. Długi, profesjonalny wybieg, najlepsze nagłośnienie czy oświetlenie nadały smaczku temu, co działo się 3 września w Poznaniu. Galę poprowadzili znakomita aktorka Edyta Łukaszewska oraz znany przystojniak Adrian Woźny.

paprocki_brzozowski_MC-X-20

X edycji partnerowali m.in. Miasto Poznań, honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Poznania, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Fashion Week Poland Fashion Philosophy, BRUS, Karlik autoryzowany dealer Jaguar oraz Land Rover czy Moto Watin, który w bardzo oryginalny sposób pokazał limitowaną edycję Vespy by Emporio Armiani. Pokazano aż 9 kolekcji umiejętnie przeplecionych występem Sabiny Jeszka i Sary Janickiej z ostatniej edycji You Can Dance.

Na wybiegu zaprezentowały się następujące kolekcje:
– Impresion Anna Dudojć – ręcznie robione i zdobione kapelusze z pierwszą autorską kolekcją ubrań,
– ByPolala – moda wygodna i do noszenia, na co dzień, fantastyczne dzianiny,
– Ixtra & Zava – piękne futra, w różnych kolorach sparowane z ręcznie szytymi torbami,
– Dan Hen – elegancka moda dla kobiety w biznesie, młodej i szybko żyjącej,
– Tressore – piękne asymetrie i dużo skóry, kolekcja godna zapamiętania,
– Łukasz Podwika – absolutne odkrycie roku!!! Rewelacyjne odszycia i fasony,
– Milita Nikonorov – finalistka pierwszej edycji Project Runway, pięknie, kolorowo i na najwyższym poziomie,
– Natasha Pavluchenko – zwiewnie i romantycznie, Natasha jest perfekcjonistką i mistrzynią detalu,
– ekskluzywny pokaz marki Paprocki&Brzozowski dla LouLou Fashion SPOT w Starym Browarze – zaprezentowano kolekcję na nadchodzącą jesień, która będzie dostępna w butiku. Duet znany i lubiany, cieszymy się, że będzie dostępny w Poznaniu.

Podwika 2

X edycję mamy za sobą. Kibicujemy dziewczynom w dalszych staraniach i gratulujemy sukcesu, ponieważ była to najlepsza edycja w ich wydaniu. Projekt Mała Czarna jest poznańskim eventem, który trzeba zobaczyć, ponieważ przyciąga najlepszych.

Więcej na: https://www.facebook.com/ProjektMalaCzarna

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności